Stepan Bandera też był pedałem jak Kaczyński.

Daleki jestem od twierdzeń: iż każdy Ukrainiec to pedał, a każda Ukrainka to lesbijka. Jednak śledząc dwóch zakochanych Ukraińskich kochasi  Kaczyńskiego i Hadacza uzmysłowiłem sobie że promowany przez samego Franciszka niejaki Bandera również był pedałem. Ujawniając ścieżki powiązań pedalskich należy zdać sobie sprawę, iż wielu Ukraińców nawet nie wie iż ich rzekomy bohater to pospolity homoseksualista., Pisałem o tym iż obrzezanie prowadzi do dewiactwa co w przypadku judeo-satanistów prowadzi nie tylko do homoseksualizmu co pedofilii i zoofilli.

https://rafzen.wordpress.com/2013/02/22/obrzezanie-prowadzi-do-zaburzen-na-tle-seksualnym/

Sodomita Bandera – bohater narodowy Ukrainy

Pracownik niemieckiego wywiadu Abwehra, Stepan Bandera, przebywając w więzieniu był zdecydowanie nie szanowaną osobą; mówiąc prościej, służył więźniom za kobietę –  według relacji jego towarzyszy z celi, Kaczmarskiego i Karpinca.

https://marucha.wordpress.com/2015/05/15/bohater-ukrainy-stepan-bandera-wieziennym-cwelem/

Również Rząd Izraela otwarcie pogardza gojami i oświadcza słowami swego Wiceministra, że homoseksualni Żydzi mają „wyższe dusze” niż innowiercy.

Rabin Eli Ben Dahan, deputowany do Knesetu i wiceminister ds. religijnych otwarcie pogardza nie-Żydami. Izraelskiemu dziennikowi Maariv powiedział, że będzie sprzeciwiał się legalizacji „małżeństw” homoseksualnych, nawet pomimo faktu, że żydowscy homoseksualiści mają „wyższe dusze” niż wszyscy goje, bez względu na ich orientację seksualną.

Rabin dodał, że sprzeciwia się także małżeństwom Żydów z nie-Żydami. „Chcę, by państwo było żydowskie.

Ślub żydowskich pedałów.

Ślub żydowskich pedałów.