Jak pedały lub judeo-sataniści wykorzystują Polskie Kobiety w celach politycznych.

Jestem zobligowany do przypomnienia, iż za równy miesiąc będzie piąta rocznica jak jego kochasie i sam Jarosław Kaczyński wraz z jego osobistym wykonawcą usług wszelakich w tym homoseksualnych niejakim Andrzejem Hadaczem zjawili się pod Krzyżem na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Należy zauważyć iż nikt z organizacji o nazwie Prawo i Sprawiedliwość nie zjawił się od dnia zamachu stanu po dzień 10 lipca 2010 roku pod Krzyżem. Gdy tylko mogli odnieść profity zjawili się tam dopiero po trzech miesiącach od grupowej zbrodni..
Od tego czasu obaj Kaczyński i Hadacz wykosili wszystkich Obrońców Krzyża lub zmusili do kolaboracji z PiS-em. Działalność pedalska partii politycznych prowadzi do takich patologicznych widoków jaki zobaczyłem dzisiaj gdy ujrzałem samotną kobietę strzegącą wieńca pedalskiego gdy tymczasem dewianci opuścili Krakowskie Przedmieście w celach rabunkowych na ufnych Polakach.
Czy partię polityczną dostającą przeszło 60 mln. złotych  od Polaków nie stać na wynajęcie Agencji Ochrony aby strzegła złożonego wieńca i musi wykorzystywać biedne Polskie Kobiety aby to czyniły za darmo przez pięć lat ?

Takie rzeczy czyli wykorzystywania kobiet w calach politycznych mogą czynić jedynie judeo-sataniści lub pedały.

Joanna Burzyńska