Andrzej Duda niewierzący praktykujący

Duda Betar Duda jeszcze nie jest Prezydentem, a już zadomowił się pod sutannami biskupów i kardynałów wrogów Chrystusa Króla ponieważ uważają, iż Chrystus Król mógłby zaszkodzić. Pytanie komu ? pozostaje bez odpowiedzi która jest odpowiedzią również.

Duda tańczy, śpiewa i bajki opowiada, wykonuje zaplanowane role jak podnoszenie podrzuconej Hostii; ot taki sakralny artysta imprez kościelnych. Natomiast judeo-sataniści w administracji okupantów czekają na cuda czyli rozmnażanie pieniędzy,

Ciekaw jestem, kiedy i w jakim Kościele prezydent elekt Andrzej Duda brał ślub kościelny ? A któremu to duchownemu wypadła Hostia ? Może kardynałowi Nyczowi jak podawał komunię pani Prezydent Gronkiewicz, która jest za in vitro, za aborcją i za gender ?.

A jak mamy się zachować, kiedy np. podczas rozdawania Komunii Świętej kapłanowi spadnie konsekrowana Hostia na posadzkę, lub gdy sami zauważymy leżącą Hostię na posadzce? Wedle tradycyjnej procedury kapłan winien:

1. Niezwłocznie podnieść Hostię i wszystkie widoczne partykuły, a następnie spożyć lub po rozpuszczeniu umieścić w sacrarium.

2. Zabezpieczyć miejsce, gdzie upadła Hostia, żeby nikt na nim nie stawał.

3. Zwilżyć miejsce wodą i dokładnie zetrzeć puryfikaterzem. Jeżeli coś zostało na puryfikaterzu (np. kurz czy błoto), umieścić w sacrarium.

Szczegóły: De defectibus, X, 15. W mszale 1962 ten punkt jak i wiele innych został zmieniony. M.in. wg nowego brzmienia, jeżeli Hosta spadłaby na ubranie osoby, osoba ta może ją sama podnieść i spożyć. We wcześniejszych wydaniach nie było to dozwolone. Zawsze w takich sytuacjach należy zachować spokój. Bardzo często uruchamia się w nas podświadomy mechanizm, który każe widzieć w takim wydarzeniu brak szacunku do Najświętszego Sakramentu.  Zwykle w takiej sytuacji Hostię powinien podnieść kapłan lub inna osoba komunikująca i po rozdaniu Komunii jeżeli nie może być już ona spożyta i umieścić ją w specjalnym naczyńku z wodą do całkowitego jej rozpuszczenia. Jeżeli jednak, z różnych przyczyn, kapłan nie może podnieść Hostii i może być to związane z jego podeszłym wiekiem albo miejscem, gdzie upadnie konsekrowany Chleb wtedy z szacunkiem i spokojem należy zrobić to samemu oddając Ją osobie, która rozdaje Komunię.

Jak widać Duda czym prędzej podnosił Ciało Chrystusa; tak na wyścigi aby nikt mu nie odebrał przypadkiem jego świętości poleciał czym prędzej do Nycza jak mu kazano -osobnik z jego lewej strony. Jak sam deklaruje jest osobą religijną, a to znaczy że jest taką samą osobą jak Uzurpator czyli: niewierzący praktykujący, Nycz oczywiście wykonał wszystkie czynności w/w oraz przewidziane Prawem Kanonicznym. Pisałem swego czasu o podobnym osobniku na innym portalu zanim zaczęli mnie utajniać za Słowo.

http://niepoprawni.pl/blog/3967/komorowski-nie-wierzacy-lecz-praktykujacy

W końcu gdy poślubiło się matriarchat czyli kurewstwo stepowe to obliguje się męża do bezwzględnego  posłuszeństwa. Czuje się Pan osobą religijną? « Nie tylko się czuję, ale jestem osobą religijną. » – oświadcza Andrzej Duda. Należy zauważyć że religia, a wiara to nie to samo.

http://niezalezna.pl/67771-publikujemy-wywiad-z-prezydentem-ktorego-nie-mogla-doczekac-sie-monika-olejnik

Korzystając z okazji muszę zauważyć, iż Przeor Waligóra to czystorasowy chazar i nawet jego uszy mówią same za siebie.