Polki nie chcą aby odbierano dzieci Polakom

Date: 2015-07-15 8:56 GMT-05:00
Subject: Pani Premier – ma Pani szanse zrehabilitowac sie w oczach Polakow
To: kontakt@kprm.gov.pl

Do Pani Premier

 Dr.Ewa Kopacz

Związku z brutalnym i dramatycznym jak tez bezpodstawnym /odebraniem

trojki dzieci w tym oseska 6 miesięcznego karmionego piersią matki
Pani Katarzyny Bałut przez Sad w Nisku .- użyty argument to brud w mieszkaniu , muszki owocowe jak tez posiadanie psa miniaturki, rybki i miniaturka królika zostały posłużone za argument odebrania dzieci Rodzicom Państwa Bałut. Niezapłacone za książki w wysokości  100 złotych .

Żądam od Pani zajęcia się tym przypadkiem kiedy w imię prawa niszczy się Rodzinę, a przede wszystkim traumatyzuje maleńkie i niewinne dzieci ,nie muszę Pani tłumaczyć jakie będą tego konsekwencje tej traumy psychicznej !!!
Stalin nigdy nie rozdzielał dzieci , a tu w imię « prawa  » ???? i « nieomylności  » Sądów robi się taką krzywdę Rodzinie  .
To co piszą nierzetelni dziennikarze  na garnuszku « nieomylnych » świadczy jak bardzo Ci którzy piastują wysokie urzędy pragną się uwierzytelnić  jako nieomylni , niestety,mamy tutaj przypadek matactwa związku z tym tutaj winna od zaraz rozpoczęta być wnikliwa analiza jak tez wszczęcie postępowania Prokuratury .
To Skandal aby ludzie którzy winni działać na rzecz dobra Społeczeństwa staja się ich tyranem – godnych na równi z Nazistami .

Czy Pani nadal będzie milczeć w tej sprawie .???
Pozdrawiam

Małgorzata McGrath
Działacz Społeczny z New Jersey
Dziennikarz  Polska /USA/GB
Duda w rączkę Kretacz