Solidarność wyznawców Islamu

Tekst otrzymałem mailem. Autor porusza ciekawą kwestię odpowiedzialności współwyznawców za losy innych braci w wierze. Miałem o tym pisać ale temat ofiar całopalnych z Polaków w wykonaniu judeo-satanistów jest niezwykle czasochłonny ponieważ odkrywam, iż poszczególne miejsca składania ofiar całopalnych z Polaków mają zasadnicze znaczenie dla funkcjonowania demokracji talmudycznej w Polsce.

Działania judeo-satanistów można porównać do zaznaczenia poszczególnych miejsc i swego obszaru panowania na takiej samej zasadzie jak czynią to psy naznaczając moczem swe terytorium.

Odnosząc się jednak do autora tego tekstu muszę zauważyć, iż jego doktryna powtarzana wielokrotnie i odnosząca się  tzw. « Zachodu » to wypaczenie mentalne spowodowane wtłaczaniem via judeo-satanistyczne media tezy o wielkim bogactwie « Zachodu » gdy tymczasem sam autor podaje na ile ten jego zachód zadłużyli judeo-sataniści.

Jak powszechnie wiadomo większość rodzin panujących w krajach muzułmańskich to konwertyci żydowscy i dlatego tak ślepo wspierają nie tylko politykę wojenną Izraela oraz ich kolonii w Ameryce Płn. ale w szczególności mordów rytualnych nie tylko na Chrześcijanach w krajach ogarniętych walką zbrojną.

My Polacy Słowianie nie jesteśmy nic nikomu winni natomiast judeo-sataniści muszą Polakom zapłacić na ludobójstwo na Naszych Ojcach i Matkach przed tzw. II wojną światową; w czasie wojny i po jej zakończeniu !!!

LIBYA/

Te ostatnie katastrofy rozbitków na Morzu Śródziemnym są naprawdę okropne  i wstrząsające, niemniej myśląc o nich nasuwają się również realne pytania.
Patrząc na rozbite statki i tonących na wprost Lampeduzy bezbronnych pasażerów pytam się po prostu : dlaczego ci emigranci nie wybierają kierunku na Katar, Nigerię, Arabie Saudyjska, Bahrajn czy Kuwejt ?

Dlaczego oni chcą absolutnie ryzykować życie jadąc do Europy, do heretyków i niedowiarków, kiedy kraje Golfu są dzięki nafcie bardzo bogate i do tego muzułmańskie? W telewizji na okrągło oglądamy apele UNICEF-u do walki z klęską głodową w Afryce, wiec przypomnę, ze kraje objęte ta klęską są w przeważającej większości muzułmańskie, lecz ci wszyscy bracia w wierze są zajęci bratobójczą wojna i przepędzają się wzajemnie, prowokują klęski głodowe i zabijają się bez skrupułów.
A co robią w tej sprawie sąsiadujące kraje muzułmańskie? Maroko, Egipt ?
Tunezja ? NIC ! A Czerwony Półksiężyc, odpowiednik naszego Czerwonego
Krzyża ? . NIC !
Bowiem do nas należy dawać pomimo 2000 miliardów euro długów, co zmusza nas co rok do zaciągania pożyczek od krajów Golfu. Prawdziwa manna, która służy muzułmańskim krajom Golfu do budowy luksusowych hoteli, futurystycznych miast, kupowania od nas samolotów, najdroższych aut i otwierania na pustyni lodowisk i narciarskich szlaków.

Tak wygląda dobroczynność tej religii.

Zamiast otworzyć swój portfel i wspomóc sąsiednich współwyznawców Emiraty Arabskie działają tak, aby robotnicy i klasy średnie tego niedobrego Zachodu otworzyły swój w ramach miłosierdzia dla obcych, czego jednak one same nie praktykują wobec swoich religijnych braci.

Podczas gdy większa cześć muzułmańskiego świata pogrąża się z każdym dniem w wojnach i biedzie, gdy kraje Golfu już nie wiedza jak wydać swoją bezmierną fortunę, każdego dnia boats people przepełnione ludzka nędza dobijają do  Europy lub toną w Morzu Śródziemnym, każdego dnia dzikie hordy rozdzierają się nawzajem na wojnach w imię Islamu.
Kobiety, dzieci i chore ofiary są systematycznie eksponowane w celu wywołania u nas odruchów winy i litości.
A przecież te populacje płodzą więcej dzieci niż  będą mogły wyżywić, chyba, że z pomocą i dzięki finansowej mannie Zachodu.

Ta ślepa religia burzy równowagę całego Zachodu i prowadzi do chaosu.
Ale czy to nasza wina, jeśli islam bez petrolu produkuje tylko biedę i wojny?
Pomedytujmy, jeśli jeszcze jest czas!

Prześlijcie dalej przynajmniej jeden raz, ponieważ tylko internet pozwala na wolność słowa, które sięgają dalej niż okruchy informacji  mediów.

Andrzej Buziewicz