Sia Mytke dr. Zbigniewa Kękusia czyli od Zolla po Dudę do Sorosa.

DR. ZBIGNIEW KĘKUŚ JEST WIĘŹNIEM PSYCHIATRYCZNYM TYCH POLITYKÓW

DR. ZBIGNIEW KĘKUŚ JEST WIĘŹNIEM PSYCHIATRYCZNYM TYCH POLITYKÓW

Umieszczając zdjęcia trzech oprawców dr. Kękusia czyli Prezydenta wszystkich judeo-satanistów w Polsce Andrzeja Dudy, Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz dyrektora szpitala psychiatrycznego Stanisława Kracika pragnąłem pokazać, iż są to ludzie Sorosa, znanego kryminalisty poszukiwanego w Rosji listem gończym,natomiast cała trójka była członkami organizacji kryminalnej w Polsce zwanej Unią Wolności. Jednak jak przewidywałem wszyscy wpadli w objęcia niejakiego Stonogi co wpierw okradał Polaków będąc komornikiem, a teraz chcąc uniknąć więzienia kreuje się na polityka co to ma podobno obalić system Sorosa w Polsce.

Cienki bolek jesteś Stonoga w stosunku do niejakiego Gyorgy Schwartz – czyli Georga Sorosa !!!

Gadkę masz dobrą jak na handlarza używanymi samochodami ze Słomczyna i ten cię wypróbuje kto cię kupi oddając głos na osobnika, który jest nikim, a już paktuje z judeo-satanistami. Co to dopiero będzie gdy znowu będziesz jednym z nich ?

SOROS-001

http://csglobe.com/russia-issues-international-arrest-warrant-for-rothschild-soros/

Każdy kto śledzi kryzys ukraiński w mediach judeo-satanistów odnosi następujące wrażenie: ukraińcy, zdesperowani przyjęciem demokracji w stylu zachodnim, powstali i zbuntowali się przeciwko ich autorytarnemu Prezydentowi Wiktorowi Janukowyczowi. a następnie Rosja najechała na Krym.
Rzeczywistość jest jednak daleko inna niż rozpowszechniane przez media judeo-satanistów i ich sponsorów z piekła rodem. Bunt na Ukrainie został zaaranżowany przez zachodnich bankierów czytaj: depozytariuszy szatana w ramach wścieklej gry jaką Waszyngton prowadzi przeciw Moskwie.
Prezydent Rosji Władimir Putin nie najechał na Krym, ale w referendum 16 marca mieszkańcy Krymu głosowali w jawnych wyborach i 97% mieszkańców Krymu poprosiło o możliwość przyłączenia do Rosji. Ukraina zawsze była integralną częścią Polski oraz Rosji, aż uzyskała niepodległość od ZSRR 24 sierpnia 1991 roku.
Natomiast Kijów stolica Ukrainy, założony w 482, był pierwszą stolicą Rosji od roku 882 i sercem Rosyjskiego prawosławia, o znaczeniu kulturowym dla Słowian, Rosjan, takim samym jak Moskwa lub Petersburg.
Po upadku Związku Radzieckiego w 1990 r. podający się fałszywie za Polaka niejaki Zbigniew Brzeziński podkreślił, że Ukraina jest kluczowym narodem o znaczeniu geopolitycznym i dlatego musi być usunięta z wpływów Rosji za wszelką cenę; nawet wojny oraz przyłączona do sfery wpływów Unii Europejskiej oraz NATO i USA czyli imperium judeo-satanistów z siedzibą w Izraelu.

Główną rolę w tej strategi odgrywa żydowski osobnik z Węgier Gyorgy Schwartz – czyli George Soros. Judeo-sataniści umieścili go na swej liście hierarchicznej w piekle na 22 miejscu czyli najbogatszych judeo-satanistów na świecie, wartego dla nich ponad 20 miliardów USD. Jest najbardziej wpływowym rzekomo lewicowym globalistą na ziemi i trójzębem rodziny dynastii Rothschildów, bo przecież jak taki osobnik może być poglądów lewicowych ?
Jest on odpowiedzialny za wprowadzanie czarnego Baracka Husseina Obamy do Białego Domu w 2008 roku, jako jego największy sponsor kampanii wyborczej o urząd prezydenta USA, a w Polsce widząc utratę władzy wprowadził w 2015 Andrzeja Dudy na urząd judeo-satanistycznego namiestnika.
Nazywa sam siebie fałszywie filantropem, podczas gdy rola Sorosa polega na wprowadzeniu ideologicznej globalizacji Nowego Porządku Świata, przy jednoczesnym realizowaniu własnych korzyści majątkowych.
Sam przyznał że wspierał finansowo wojnę w Jugosławii był organizatorem przewrotów w Słowacji i Chorwacji oraz pomagał zainicjować „Rewolucji Róż” w Gruzji.
Kiedy Soros namierza kraj w celu „zmiany reżimu”, zaczyna od utworzenia gabinetu cieni gotowych przyjąć władze, gdy nadarzy się okazja. Tak jest w Polsce po 1989 roku . To Soros obsadzał w Polsce każdego ze swych żydowskich Premierów i Prezydentów, a że wszyscy byli lub są judeo-satanistami nie miał zbyt dużych problemów ze społeczeństwem w większości posiadającym traumę syndromu sztokholmskiego po przebytym globalnym w skali kraju obozem koncentracyjnym zwanym PRL.Duda Knesset Kraków
Soros przekazał setki milionów dolarów wydrukowanych bez pokrycia w USA na ukraińskie organizacje pozarządowych, rzekomo w celu udzielenia im pomocy w przekształcaniu ich kraju, a które de facto służyły opłacaniu morderców z Majdanu czy Odessy.
Tylko jedna z jego Fundacji Otwartego Społeczeństwa OSF, Międzynarodowa Fundacja Odrodzenie IRF- International Renaissance Foundation, skierowała ponad 100 mln dolarów dla ukraińskich organizacji pozarządowych, grup społecznych, instytucji naukowych i kulturalnych i wydawnictw od 1990 do 2010 roku. W roku 2012 IRF dała 63 mln w gotówce dolarów aby obalić istniejącą demokrację na Ukrainie.
Strona internetowa IRF – Renaissance Foundation stwierdza wyraźnie stwierdza, że fundusze Sorosa są ukierunkowane na wspieranie ukraińskiego partnerstwa „z” i „integracji” z UE.
OSF -Otwarte Społeczeństwo Sorosa, dominujące na Ukrainie, posiada sieć blisko 500 gazetach w ponad 150 krajach na całym świecie z nakładem ponad 70 milionów egzemplarzy, zrzesza największą liczbę niezależnych komentatorów na świecie.Bilderberg grupa
Ale największą władzę Soros posiada ponieważ jest wiodącym członkiem Rady Stosunków Zagranicznych – Council on Foreign Relations Bilderberg oraz Komisji Trojstronnej -TC- Trirateral Commission.
Soros odgrywał główną role w procesie okradania Ukraińców czyli prywatyzacji Ukrainy w 1990 i wyniósł do władzy żydowskich oligarchów. To oni okradli Ukraińców, Polaków, Rosjan, Słowian, a nie żaden Putin.
Gdy Janukowycz został po raz pierwszy wybrany premierem w 2004 r. Soros zorganizował publiczne oburzenie pod nazwą „Pomarańczowa Rewolucja„, który doprowadziła do władzy polityków pro-UE; ziomali Kaczyńskich, Tusków czy Komorowskich, Wiktora Juszczenki i Julię Tymoszenko.
Janukowicz został ponownie wybrany na prezydenta w 2010 r. w wyborach , które było obserwowane przez przedstawicieli z 22 krajów i żaden z przedstawicieli nie udokumentował fałszerstw. Dlatego Soros uruchomił kryminalny Majdan do którego ochoczo przystąpili Kaczyński z Kukizem oraz europosłowie Sorosa.
Protesty w Kijowie rozpoczęły się w listopadzie 2013 r. tylko dlatego, ze legalnie wybrany Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz odmówił podpisania Umowy Stowarzyszeniowej z UE. wybierając zamiast tego rosyjski wykup zadłużenia,dofinansowanie kredytu i zacieśnienie więzi z Rosją, czyli de facto inną opcję finansową.
Napędzany przez pieniądze Sorosa i jego kacyków politycznych, protest w pod koniec 2013 roku stał się tak morderczy że ostatecznie Janukowycz uciekł do Rosji w dniu 21 lutego ratując swe życie przed mordem rytualnym.


Od tego czasu judeo-satanistyczne media na świecie zostały zalane anty-Putinowska propagandą, a marionetki węgierskiego judeo-satanisty jak np.: Papież Franciszek, Obama, John Kerry, Hillary Clinton, John McCain i ich tuby propagandowe takie jak The New York Times, The Washington Post i CNN, siejąc nienawiść do Słowian podkreślają, że Ukraina dokonuje swych własnych wyborów, ale jedyna opcja przez nich akceptowanych jest ta opcja dla Ukrainy, aby Ukraina wybrała przystąpienie Unii Europejskiej. I w tym celu mistrz czekolady odbytowej niejaki Poroszenko posiada aż 14 % poparcia społecznego głównie judeo-satanistów z podwójnym obywatelstwem izraelsko-ukraińskim.

Tak więc jeżeli ktoś chciałby rozwiązać problem Pana dr. Zbigniewa Kękusia to albo aresztuje Sorosa i przekaże najbliższej placówce dyplomatycznej Rosji lub napisze błagalny list do ludobójcy Słowian aby nie mordował Słowian błagając w nim, aby nie obsadzał ludobójcami najwyższych stanowisk w Polsce czyli kolonii judeo-satanistów osobnikami swego kryminalnego pokroju, jak Duda, Majchrowski czy Kracik  wmawiając przy okazji Polakom talmudyczną bajkę o demokracji.

faszyści