Andrzej Duda w Berlinie

Andrzej Duda w Berlinie wraz z Angelą Merkel popisze tajny dokument w sprawie rozpoczętej wojny ze Słowianami na Ukrainie. Traktat o utworzeniu drugiego frontu mongolskiego na Płn. Europy został uzgodniony podczas jego pierwszej oficjalnej wizyty do Estonii, natomiast Traktat z Niemcami nawiązuje w swej symbolice do innego paktu Ribbentrop – Mołotow, również podpisanego w sierpniu i również dotyczył eksterminacji Polaków Słowian.

Duda Brevik

Rozpoczęta wojna przeciwko Słowianom posiada charakter eksterminacyjny i jest uzasadniona poczynionymi przygotowaniami z rozkazu kryminalnej Unii Europejskiej, która nakazała wybudować w Polsce sześć spalarni bio-organicznych. Dodatkowo mają być użyte do masowego spalania Polaków przejęte w sposób kryminalny przez judeo – satanistów cementownie w Polsce. Do tej pory judeo-sataniści wymordowali w różnych krajach przeszło 300 milionów Słowian. Wojna rasowa plemion mongolskich, które przyjęły judaizm nie jest niczym nowym i nieznanym.

Z powodu różnic religijno – poglądowych Słowianie są podzieleni i nie potrafią zgromadzić odpowiednich sił i środków aby zakończyć dzieje judeo-satanizmu na ziemiach Słowian raz na zawsze !

Bogactwa naturalne Słowian są w posiadaniu judeo-satanistów które zostały przekazane im na mocy powszechnego rabunku zwanego złotym okresem komunizmu. Zatem Słowianie muszą sobie zdać sprawę, iż jeden Słowianin pogodzony z Bogiem jest wart 100 wojowników opłacanych przez nadrukowane bez pokrycia zielone banknoty.

merkel sarkozy