Zmiana strategi mediów reżimowych na proteście KWW Zbigniewa Stonogi

31 sierpnia 2015 KWW Zbigniewa Stonogi zaprotestował przeciwko okupantowi w Polsce. Proszę zwrócić uwagę na otwarte okna w budynku sądowym mimo klimatyzacji. Ci dewianci zdają sobie sprawę, iż służą wrogom Polski i Polaków obecnym na Polskiej ziemi.

Podziemie decyzyjna to wąska grupa zbrodniarzy obecna niemal w każdej dziedzinie życia Polaków czyni z Naszej Ukochanej Ojczyzny kraj absurdów i patologi zmuszając Polaków do masowej emigracji lub służbie judeo-satanistom.

Powracając jednak do tytułu to widać, iż reżim w Polsce przeszedł w fazę optymalizacji mediów i wysłał operatora kamery w mundurze policjanta aby pozyskać nagranie wideo z protestu. Tak, to pozytywna oznaka zmian w Polsce jako dobra wspólnego. Można dostrzec w niej dbałość o wydatki nie tylko na media publiczne ale rzetelność przekazu i nową jakość w organizacji reżimu. W końcu ktoś doszedł do wniosku po co wysyłać ekipy telewizyjne składające się najczęściej z rozpoznawalnych klanów judeo-satanistów skoro można wysłać Polaka ubranego w mundur policjanta, który ofiarnie weźmie kamerę z domu. Nie pytałem się operatora kamery czy żona zgodziła się na wynoszenie rzeczy z domu aby nie przeszkadzać w nagraniu.

Media reżimowe rzetelnie relacjonują przebieg protestu KWW Zbigniewa Stonogi przed sądem Praga Południe

Media reżimowe rzetelnie relacjonują przebieg protestu KWW Zbigniewa Stonogi przed sądem Praga Południe