Rytuał 66 świec nie będzie poświęcony mszą judeo-satanistyczną w dniu 17 września 2015 r.

Nie będzie mszy judeo-satanistycznej przed pomnikiem Pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie  z powodu ujawnienia cyklicznego rytuału 66 świec dedykowanych lucyferowi. Mosaism jest systemem prawa i rytuałów ustanowionych przez Mojżesza dziecko szatana /Ew. Św. Jana 8: 44/ w tym rytualnego zabijania dzieci, składania ofiar całopalnych z Cara; Króla: Prezydenta lub żołnierzy albo Polaków – Narodu umiłowanego przez Boga.

https://rafzen.wordpress.com/2014/09/20/mosaism-in-poland/

Po ujawnieniu procederu gdzie bez Krzyża biskup polowy żołnierzy najemnych w Polsce podających się fałszywie za Wojsko Polskie odprawiał rytuał 66 świec Ordynariat Polowy postanowił odprawiać swe obrzędy w Muzeum Katyńskim w dniu 17 września 2015 roku.. Podobno w pierwszym rzędzie zasiądą potomkowie rytualnych morderców. Zatem aparaty w dłoń Polacy.

Mosaism

Watykan – rzeźba Michała Anioła przedstawiająca Mojżesza z grobowca Papieża Juliusza II

W związku z tym, iż przygotowywałem się merytorycznie do nagrywania całego rytuału mosaismu z okazji napaści judeo-satanistów z Rosji na Polskę w dniu 17 września 2010 roku dzisiaj znalazłem taką informację na ich stronie:

2015-09-17
Warszawa: obchody 76. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę przed Pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie
17 września br. o godz. 17.00 odbędą się obchody 76. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę przed Pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie. Będzie w nich uczestniczył Biskup Polowy Wojska Polskiego Józef Guzdek. Ordynariusz wojskowy odmówi okolicznościową modlitwę podczas tej uroczystości.
Msza św. tego dnia w intencji poległych i pomordowanych na Wschodzie zostanie odprawiona na terenie Muzeum Katyńskiego (Cytadela Warszawska, ul. Dymińskiego 13) o godz. 9.00.

Organizatorem upamiętnienia 76. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę, które odbędzie się przed Pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie  jest Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

PIC_0601

Przypomnę, iż w zeszłym roku zostałem napadnięty przez Straż Miejską w Warszawie, którzy bezprawnie grozili mnie użyciem przymusu bezpośredniego jeżeli nie przestanę nagrywać imprezy Mosaismu przed pomnikiem Pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie. Poleciłem im zawiadomienie Policji oraz BOR-u, obecnych na imprezie jednak Straż Miejska po ok. 15 minutach odstąpiła od czynności nie powiadamiając ani Policji ani innych Służb obecnych w tym miejscu.

« Znany bloger, dziennikarz Rafał Gawroński w dniu 17 września 2014 roku został kolejny raz zaatakowany przez kryminalną władzę w Polsce. Podczas uroczystości związanych z upamiętnieniem napaści reżimu judeo-satanistów z Rosji w dniu 17 września 1939 roku dokumentując nową religię NWO – Nowego Porządku Światowego Straż Miejska brutalnie uniemożliwiała dokumentowanie fanatyzmu religijnego dewiantów… »

Więcej tutaj: https://rafzen.wordpress.com/2014/09/19/rafal-gawronski-kolejny-raz-atakowany-przez-kryminalna-wladze-w-polsce/

Rafał Gawroński dokumentuje obrzędy Mosaismu w dniu 17 września 2014 roku.

Rafał Gawroński dokumentuje obrzędy Mosaismu w dniu 17 września 2014 roku.