Pogrzeb odwróconej symboliki 27 września 2015 – judeo-sataniści organizują kiepski spektakl wyborczy.

PIC_0464

Osobnicy rozdający wejściówki na spotkanie z Bogiem. Katedra Wojska Polskiego 2015

Judeo-sataniści doprowadzili do sytuacji, iż Kościół Katolicki w Polsce nie jest już Kościołem Powszechnym. To jedno z kardynalnych zwycięstw bitewnych po oczywistym wprowadzeniu broni do Kościołów w wojnie z Bogiem.

Jak możecie Państwo przekonać się u wrót Kościoła stoją tacy oto osobnicy co Polaków nie wpuszczają na msze odwróconej symboliki.
Nigdy nie pomyślałem nawet, iż na spotkanie z Bogiem wejściówki rozdawać będą osobnicy o semickiej fizjonomii. No cóż czasy nastały podobno ostateczne i wszyscy czekają albo na antychrysta albo na Zbawiciela.

PIC_0467

NUR FUR JUDEO-SATANISTS

Dzisiejszy pogrzeb Polaków zamordowanych przez judeo-satanistów i pochowanych przez nich przy udziale wielu rodzin pokazuje, iż oni planują msze odwróconej symboliki wiele miesięcy wcześniej aby spełnić się duchowo jako dewianci cywilizacyjni. 27 września to przecież uroczyste Święto Państwa Podziemnego /https://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Podziemnego_Pa%C5%84stwa_Polskiego /  gdzie wszyscy powinni świętować, a nie chować zmarłych. Dodatkowo należy zauważyć, iż każdy szanujący się grabarz nie weźmie łopaty do ręki w taki dzień jak dzisiaj tj: w Niedzielę. Jednak i z tym dylematem uporali się judeo-sataniści ponieważ Polacy nie spoczęli w ziemi tylko w szafkach ponad ziemią nazwanymi mauzoleum. Lenina pochowali tak samo w mauzoleum aby był wiecznie żywy.
Uzurpatora reprezentuje jak zwykle jakiś tam podsekretarz stanu okupacyjnego w Polsce Kolarski, który czyta z kartki od niego, iż uzurpator kocha wszystkich Polaków wyznania judaszowego i dlatego dla Polaków w Polsce nie ma czasu. No cóż 180 milionów złotych do wydania w roku to jest przecież już Ameryka w Polsce.

Dzisiaj zostali pochowani:

Stanisław Abramowski „Bury”, Władysław Borowiec „Żbik”, por. Henryk Borowy-Borowski „Trzmiel”, Bolesław Budelewski „Pług”, por. Edmund Bukowski „Edmund”, mjr Jan Czeredys, por. Julian Czerwiakowski „Jurek”, Bolesław Częścik „Orlik”, mjr Hieronim Dekutowski „Zapora”, Adam Gajdek „Agata”, por. Stefan Głowacki „Smuga”, Marian Kaczmarek „Paweł”, ppłk Stanisław Kasznica „Maszkowski”, ppłk Aleksander Kita, mjr Bolesław Kontrym „Żmudzin”, por. Józef Kozłowski „Las”, Zygfryd Kuliński „Albin”, Stanisław Kutryb „Ryś”, kpt. Stanisław Łukasik „Ryś”, Józef Łukaszewicz „Kruk”, ppłk Antoni Olechnowicz „Pohorecki”, płk Marian Orlik, Henryk Roman Pawłowski „Henryk Orłowski”, por. Tadeusz Pelak „Junak”, ppor. pil. Edward Pytko, Karol Rakoczy „Bystry”, Eugeniusz Smoliński „Kazimierz Staniszewski”, kpr. pchor. Dionizy Sosnowski „Zbyszek”, por. Zygmunt Szymanowski „Jezierza”, mjr Ludwik Świder „Johann Puk”, kpt. Aleksander Tomaszewski „Al”, por. Edmund Tudruj „Mundek”, por. Wacław Walicki „Tesaro”, por. Arkadiusz Wasilewski „Biały”, Ryszard Widelski „Irydion”.
Z woli rodzin:
mjr Zygmunt Szendzielarz „Łupaszka” zostanie pochowany na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w grobie swojej córki Barbary (kwatera D 18 rząd L 01 grób 5)
ppor. Jerzy Miatkowski „Zawada”na Cmentarzu Powązkowskim (Starym) w Warszawie (kwatera 208 rząd 3 miejsce 14)
kmdr ppor. Zbigniew Przybyszewski na Cmentarzu Komunalnym na Helu (sektor B 3).

W związku z brakiem ostatecznej decyzji najbliższej rodziny miejsce pochówku szczątków por. Romana Grońskiego i kmdr. Stanisława Mieszkowskiego nie zostało jeszcze ustalone.

Ce diaporama nécessite JavaScript.