Mauzoleum Żołnierzy Niezłomnych na Powązkach roi się od szóstek – symboliki szatana.

PIC_0874

Gdy tylko dowiedziałem się, iż po zakończonej ceremonii w dniu wczorajszym na tzw. Łączce – cmentarz wojskowy na Powązkach rodziny zamordowanych oraz wielu Polaków poprosiło Obrońców Krzyża o pozostawienie ich Krzyża w tym strasznym dla nich miejscu, dzisiaj postanowiłem udać się tam i dokładnie wszystko sfotografować aby przekazać Polakom.

PIC_0905
Otóż całe tzw. mauzoleum Żołnierzy Wyklętych aż roi się od diabelskich szóstek. Z każdej strony tego monumentu postawionego na czworoboku naliczyłem po sześć filarów w formie prostokąta. Nigdy nie przypuszczałem iż rodziny pozwolą na pochowanie swych krewnych w takim mauzoleum usytuowanym bądź co bądź w miejscu ich wieloletniego przechowywania i dodatkowo ze znakami diabelskimi czyli szóstkami z każdej strony budowli. W takiej sytuacji nawet nie dziwi brak Krzyża na uroczystości pogrzebowej z udziałem Biskupa Polowego wojsk najemnych w Polsce, bo tak brzmi prawidłowa nazwa obecnego wojska w Polsce, której nie należy mylić z nazwą Wojsko Polskie ponieważ takie nie istnieje.

PIC_0879
Wyrafinowanie symboliki z piekła rodem jest napluciem w twarz Polakom tak jak zagranie jednej zwrotki Hymnu Narodowego dla tych którzy nie służyli rodzinie lecz Polsce i dlatego tylko, iż byli Polakami w Polsce zostali zamordowani przez judeo-satanistów.

PIC_0881

Ten diabelski cmentarz gdzie władysław gomułka spoczywa na formie Krzyża w centralnym miejscu i gdzie rytualnie złożono relikwie z przywiezionej w tym celu czaszki Polskiego Oficera z Katynia zamordowanego w mordzie rytualnym trwającym 40 dni i 7 Niedziel kolejny raz stał się miejscem pokazania nienawiści judeo-satanistów wobec Polaków tylko dlatego, iż są Polakami. https://rafzen.wordpress.com/2014/01/17/katyn-jest-judeo-satanistycznym-mordem-rytualnym/