Rekordzista świata w mordowaniu ludzi.

Rekordzista świata w mordowaniu ludzi Heinrich Friedrich Reinefarth, znany jako Heinz Reinefarth nie poniósł nigdy kary i dodatkowo otrzymywał emeryturę generalską. Pełnił również ważne funkcje społecznie jako burmistrz dużego miasta oraz poseł. W latach 1951–1967 burmistrz miasta Westerland, w 1958–1967 poseł do landtagu w Szlezwiku-Holsztynie. Tej zadziwiającej bezkarności należy upatrywać w jego judeo-satanistycznej fizjonomii. Pochodził on bowiem z rodziny prawniczej takiej samej jak niejaki Zoll w Polsce. Reinefarth nawet urodził się w Gnieźnie ale doktrynalnie mordował Polaków trochę w innej formie aniżeli obecnie to czynią politycy. Z jego doktryną dewiantyzmu identyfikują się jednak obecni okupanci Polski i Polaków czyli politycy wszelakich opcji, którzy deklarują jak sam przewodniczący Rady Europejskiej niejaki donald tusk cyt: „Polskość to nienormalność” i dlatego wskazana jest emigracja Polaków jako sektor wojny z nimi. Natomiast przymus sprowadzania semitów posiada cel strategiczny tak aby judeo-satanistów Polacy nie mogli zbyt łatwo identyfikować np: na urzędzie, w sądach, prokuraturze, w banku czy radach nadzorczych ponieważ rasa panów tylko tam może pełnić funkcje natomiast dla Polaków judeo-sataniści zarezerwowali miejsca usługowe do ich obsługi.
Powróćmy jednak to tematu zasadniczego czyli mordowanie w celach rytualnych Polaków i składanie ich na stosach całopalnych. Pisałem o tym tutaj: https://rafzen.wordpress.com/2015/06/21/ii-wojna-swiatowa-to-masowe-skladanie-ofiar-cialopalnych-z-polakow-przez-judeo-satanistow/

Jak podają wiarygodne źródła Heinz Reinefarth wymordował na Woli w Warszawie w przeciągu 10 dni około 30 000 Polaków czyli każdego dnia mordowano średnio kolumnę 60 autobusów wraz z pasażerami.

Reinefarth

Co za logistyka na miarę nowego porządku światowego, a którego podwaliny zawdzięczamy Królowi Sobieskiemu.
Gdyby Król Polaków nie wygrał pod Wiedniem to nigdy by nie wyszło na jaw, że to judeo-sataniści finansowali muzułmanów w celu zajęcia Europy tak jak to czynią obecnie. Za te niecne czyny Cesarz wygnał ok. 400 rodzin żydowskich z Wiednia. Oni znaleźli sobie nową stolicę w Berlinie i pod patronatem Prus rozpoczęli zemstę wielopokoleniową na Polakach prowadzącą do destrukcji nie tyle Państwa Polskiego co wyniszczenia całego Narodu Polskiego z napisem na paskach „Gott mit uns”.
Po zakończeniu wojny władze judeo-satanistów z Rosji sprawujące władzę w Polsce nawet zażądały od swych ziomali Brytyjczyków i Amerykanów ekstradycji rekordzisty świata, jednak zachodni judeo-sataniści uznali, że może on być przydatny jako świadek i pod tym pretekstem odmówili wydania zbrodniarza. Reinefarth był również dla picu aresztowany przez pewien czas pod zarzutem zbrodni wojennych, ale sąd w Hamburgu zwolnił go z powodu braku dowodów. Zapewne uznali skoro do dnia dzisiejszego nie odnaleziono ciał spalonych na ołtarzach ofiarnych Polaków to nie nie dowodu zbrodni.
W grudniu 1954 został on wybrany na burmistrza miasta Westeland. Reinefartha w 1958 wybrano do landtagu w Szlezwiku-Holsztynie, a po zakończeniu kadencji w 1967 rozpoczął pracę jako prawnik, a władze przyznały Reinefarthowi generalską rentę. Heinz Reinefarth zmarł w 1979 w swojej rezydencji na wyspie Sylt, nigdy nie ponosząc odpowiedzialności za swoje zbrodnie.
Polacy muszą wiedzieć iż takich malowanych Niemców służyło pod rozkazami swego berberyjsko-aszkenazyjskiego ziomala ok 150 000 osobników.
https://rafzen.wordpress.com/2013/02/16/jewish-senior-officers-in-hitlers-army-erhard-milch-wilhelm-keitel-walther-von-brauchitsch-erich-raeder-and-maximilian-von-weichs/

My Documents60