Fałszowanie Histori Polaków

Jak Państwo wiecie władza świecka i kościelna fałszuje historię Polski i Polaków.

Pisałem o tym tutaj:  https://rafzen.wordpress.com/2015/08/09/andrzej-duda-i-watykan-falszuja-prawde-o-polsce-i-polakach-dowody-materialne/

Dzięki odwadze i determinacji Pani Beaty Andrejas oraz Pana Mariusza Szczytyńskiego możemy się przekonać iż zjawisko fałszowania i niszczenia zabytków o Polsce i Polakach są niszczone aby wprowadzić swoją historię okupantów Polski i Polaków.

Kto atakuje Dolny Śląs i Polskę ? Kto fałszuje systemowo historię i dziedzictwo Narodu Polskiego ? Co roku we Wrocławiu zbiera się Global Forum i Atlantic Consil, a w 2016 r. Wrocław ma być stolicą kultury jewroPEJSkiej – imprezy wysokobudżetowe !!

Widać z poprzednich filmów że płyty nagrobne wiszące na ścianach mają ślady natrysku zaprawą która imituje kamień w tym przypadku piaskowiec , potem były nierównomiernie szlifowane by wyglądały na « staroć » . Można porównać nawet napisy na tych płytach : jedne są ostro widoczne bo tak były wyrzezbione a te o których piszę są pokryte natryskiem tynkowym i już są mało czytelne. Nawet jedna płyta Henryka Białego tak została natryśnięta, że nie widać specjalnie napisów , bo zostały pokryte , ale najciekawsze jest to , że ta warstwa ukrywająca orła została bez szlifowania tzw. « ostra », Umieszczono tylko na środku czarnego orła z metaloplastyki. Fałszowanie artefaktów to podobno głębszy temat.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA