Rosyjski samolot nad Synajem padł ofiarą wojny elektronicznej.

Z ostatniej chwili w sprawie zestrzelonego Rosyjskiego Airbusa przez Izrael.My Documents87

Jak podają rosyjscy eksperci jedną z możliwych tez zestrzelenia na Płw. Synaj Rosyjskiego samolotu pasażerskiego jest wojna elektroniczna. Samolot padł ofiarą testowania nowej broni elektronicznej przez Izrael polegającej na przejęciu z zewnątrz kontroli nad statkiem powietrznym.

Próba nie powiodła się ponieważ ogłupiała ze zdumienia załoga rzuciła wyzwanie agresorowi i jak tylko mogła próbowała kontrolować samolot co doprowadziło w konsekwencji do anormalnych zdarzeń lotu polegających m.in. na pionowym wznoszeniu się samolotu lub opadaniu.

Należy zauważyć iż kolonie Izraela takie jak USA czy Wielka Brytania pragnąc chronić ludobójców z Izraela usilnie forsują informacje o rzekomo podłożonej bombie w luku bagażowym co pozostaje w sprzeczności z obszarem znajdowania szczątków samolotu jak również braku rejestru na radarach rozpadających się szczątków tak jak to było w przypadku zamachu nad Lockerbie gdy echo radarowe rejestrowało Boeinga rozpadającego się na kilka części . https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_nad_Lockerbie

W przypadku Rosyjskiego samolotu takie zdarzenie nie miało miejsca co potwierdza jednoznacznie wersję o zestrzeleniu samolotu przez amerykańską rakietę Patriot będącą na uzbrojeniu armii dewiantów. https://rafzen.wordpress.com/2015/11/03/israel-again-attacks-the-civilian-aircraft-this-time-in-the-sinai-peninsula/

Czym jest zatem wojna elektroniczna ?

Przedstawiam oficjalny dokument na czym polega wojna elektroniczna – Elektronic warfare – pdf

Charakter uszkodzeń ciał pasażerów A321 może wskazywać na wybuch na pokładzie przed zderzeniem z ziemią – uważa egipski lekarz sądowy, uczestniczący w oględzinach.

O tym, że wybuch miał miejsce przed zderzeniem z ziemią świadczy duża liczba fragmentów ciał — uważa uczestniczący w oględzinach lekarz sądowy.

Charakter uszkodzeń ciał pasażerów samolotu A321 rosyjskich linii lotniczych Kogałymawia, który rozbił się w Egipcie, może wskazywać na wybuch na pokładzie przed zderzeniem z ziemią — poinformował agencję Sputnik egipski lekarz sądowy, uczestniczący w oględzinach.

„Duża liczba poszczególnych fragmentów ciał może wskazywać na to, że silny wybuch nastąpił na pokładzie jeszcze przed zderzeniem z ziemią” — powiedział ekspert.

Według słów eksperta, biorąc pod uwagę stan większości ciał, do ustalenia tożsamości ofiar może być potrzebne badanie DNA.

http://pl.sputniknews.com/