11 listopada judeo-sataniści prowadzą Polaków do konfrontacji.

11 listopada judeo-sataniści prowadzą Polaków do konfrontacji, tak aby wzajemnie zaczęli się w końcu mordować ku uciesze nowego rządu sorosza.
Pod przewodnictwem niejakiego dudy i po obaleniu kościoła powszechnego w Polsce / wstępu do świątyni bronią cerbery z BOR-u / rozpocznie się kolejna odsłona walki ideologicznej z Polakami. Duda robi nawet o wiele więcej jak np. komorowski już nawet nie usuwa ulicznych dekoracji, a które uzurpator usuwał na okoliczność uroczystości upamiętniających zamach stanu w Polsce w dniu 10 kwietnia 2010 roku. Duda kontynuuje dzieło dzielenia Polaków rozpoczęte przez komorowskiego i on także organizuje swój marsz wiernych starszych braci w dewiantyźmie.

PIC_0278

Polacy prowadzeni w Marszu Niepodległości przez rasowego chazara tumanowicza przyzwalają na takie organizowanie Marszu aby zostali zamknięci w pułapkę np.: na moście lub wprowadzeni siłowo na stadion tak jak to czynili judeo-satanisci z Ameryki Południowej gdzie stadiony służyły im za więzienia.

Czy to jest święto Polaków gdzie od samego ranka rozpoczęły się łapanki na ulicach Warszawy ?

Polacy Rodacy, Słowianie nie dajcie się manewrować przez chazarską swołocz która jedynie pragnie Naszego rozlewu krwi w wojnie z Rosją !

Czy tak ma wyglądać Święto Polaków gdzie tysiące uzbrojonych okupantów jest gotowych strzelać do Polaków ? Do Warszawy ściągnięte zostały posiłki z kilkunastu garnizonów z całego kraju. Poza tym policję wspomagać mają strażnicy miejscy, funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu, Żandarmeria Wojskowa, a także pracownicy Zarządu Dróg Miejskich. Wszystkie działania koordynowane będą przez specjalny sztab, pod nadzorem stołecznego Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Czy tak ma wyglądać NIEPODLEGŁOŚĆ, iż judeo-sataniści celowo i świadomie wykreowali precedens aby Polskę reprezentował na międzynarodowym forum inny kraj ? Dzisiaj Czechy przedstawią racje Polski jutro Izrael !

Premier Czech Bohuslav Sobotka będzie prezentował polskie stanowisko podczas nieformalnego szczytu Unii na Malcie. Strona polska wysłała w związku z tym Czechom szczegółowe instrukcje.

O decyzji ws. szczytu poinformował PAP minister ds. europejskich Rafał Trzaskowski. « Republika Czeska zgodziła się na polską prośbę » – dodał.