Izrael prowokuje Rosję strącając rosyjski samolot wojskowy nad Syrią

Izrael szuka idiotów aby sprowokować III wojnę światową- ostateczną zanim sprawdzi się przepowiednia, iż na ziemi zostanie tylu żydów ilu zmieści się w cieniu jednego drzewa. Jak dla mnie może to być Baobab.
Przeszło dwa lata temu pisałem o oddaniu niepodległości terytorium Turcji pod okupację Izraela która dotyczyła przestrzeni powietrznej kontrolowanej na zasadzie wzajemnej umowy za pieniądze Turków. Judeo-sataniści tak już mają zapisane w swej doktrynie dewiantyzmu, iż realizują postanowienia umowne za cudzesy, nigdy za swoje środki finansowe.
https://rafzen.wordpress.com/2013/02/18/israel-is-buying-turkey-independance-with-turks-money/

No ale co ma informacja z lutego 2013 do aktualności strącenia Rosyjskiego samolotu wojskowego operującego nad terytorium Syrii przez państwo członkowskie paktu kryminalnego NATO ? 24 listopada 2015 zestrzelono rosyjski samolot wojskowy.
Otóż Turcja tym kryminalnym aktem wzięła w militarną obronę Izrael, który de facto sprawuje kontrolę nad przestrzenią powietrzną tego Wielkiego Państwa rządzonego przez małą sektę judeo-satanistów i tym samym Turcja dołączyła do wspólnoty zależnych Generalnych Guberni Izraela. Przypomnę tylko. iż USA to największa Generalna Gubernia Izraela i zarazem najbardziej eksploatowana finansowo. Judeo-sataniści oświadczyli wszystkim iż przestrzeń powietrzna została naruszona powietrzna Turcji została naruszona i odpalili judeo-satanistycznych „Patriotów”.

Co za geniuś strategi wojskowej; zapewne rosyjski myśliwiec bombardujący miał ładunki nuklearne i teraz te „bomby” dostaną się w ręce fanatyków religijnych mosaizmu i zapewne niedługo eksplodują w Europie, wtedy kolejna partia Sorosza u władzy w Polsce stanie w „obronie chrześcijańskiego ładu » powołując się na dokonania Króla Sobieskiego i pobłogosławiona przez znanego judeo-satanistę niejakiego Franciszka z Watykanu My Documents57ruszy aby definitywnie zmniejszyć liczebność Polaków w Polsce oraz ustanowić nowe granice Generalnej Guberni Izraela w Polsce.

Władimir Putin oświadczył w sprawie zestrzelanie rosyjskiego samolotu m.in. „…cios zadany Rosji w plecy przez popleczników terroryzmu..”
Wielokrotnie pisałem kto uzbraja i finansuje terrorystów i dzisiaj jestem zadowolony, iż dyplomatyczne słowa o poplecznictwie potwierdziły znaną nie tylko mnie prawdę ale znalazły się w oficjalnym oświadczeniu jednego z mocarstw atomowych.

Należy zauważyć, iż prawnuk Rasputina i wnuk osobistego kucharza Stalina radzi sobie całkiem dobrze z wszelakimi prowokacjami mogącymi wywołać globalny chaos. Tak trzymać Panie Putin ! Przecież nie jest Pan idiotą aby salony zamienić na bunkry.

Gorliwym internatom polecam wyszukanie i przesłanie mnie informacji, iż w mediach judeo-satanistycznych podali informację o tym że przestrzeń powietrzną Turcji kontroluje Izrael i to on odpowiada za ten akt terroryzmu.