Mossad za pieniądze Polaków uwalnia marynarzy.

Nie od dzisiaj wiadomo iż Nigeria dostarcza paliwa nuklearnego Izraelowi, a Mossad czuje się w tym kraju lepiej niż w Izraelu ze względu na strategiczne partnerstwo tych krajów dewiactwa atomowego fanatycznych obrońców szatana.
https://rafzen.wordpress.com/2011/05/02/kosciol-wladzy/
Jak poinformowała Premier Rządu Okupacyjnego w Polsce Beata Szydło 08 grudnia 2015 :Wszystko skończyło się szczęśliwie. „Bardzo się cieszę, że polscy marynarze wracają do swoich rodzin i będą mogli z nimi spędzić święta „.
Co za skromność w oświadczeniu. Polacy nawet nie wiedzą komu wręczono 3 miliony dolarów okupu za « uprowadzonych » marynarzy.
Jak znamy Mossad to pieniądze nie były najważniejsze w tej operacji, a chodziło o sukces młodego rządu okupacyjnego w Polsce aby w opinii Polaków pokazać, iż ta władza będzie jedynymi nosicielami determinacji wojny nawet z Rosją. W odpowiednim momencie będą ich przecież potrzebowali aby wzniecić kolejny judeo-satanistyczny konflikt wojny globalnej w celu ograniczenia populacji Słowian w tej części Europy poprzez użycie broni nuklearnej.
Waszczykowski uczestnik zdrady Polaków podczas obrad Knessetu w Krakowie niezwłocznie skontaktował się ze swym oficerem prowadzącym w Izraelu i zapytał o możliwość zakończenia sprawy ,co też się stało.

Waszczykowski Knesset Kraków

https://rafzen.wordpress.com/2014/04/17/knesset-w-krakowie/
No cóż cała władza w rękach mas obrzezanych nawet gdy to oni inicjują akty terroryzmu o czym wiadomo nie od dzisiaj.