Drugi dzień świąt judeo-satanistów 13 12 2015

Demokracja talmudyczna różni się tym od reżimu talmudycznego, który panował w Polsce od 1939 roku do 1989, iż w reżimach gwałt na społeczeństwie jest na porządku dziennym natomiast demokracja talmudyczna bazuje na subtelnym oszukiwaniu ludzi.

Jednak aby można było wprowadzić demokrację talmudyczną należało wpierw dokonać wielu mordów rytualnych na przebłaganie za pomyślność dokonywanych zmian na Narodzie Polaków. Matriarchat został osiągnięty z powodzeniem, kradzież majątków Polaków przebiega bez zakłóceń, a zniewolenie przez zadłużenie postępuje zgodnie z planem. Przecież żaden rząd od wprowadzenia demokracji talmudycznej w Polsce tj: 1989 roku nie miał nadwyżki budżetowej.

Muszę jednak przejść do wczorajszych wydarzeń tzn. marszu dewiantów i nieświadomych Polaków z okazji nie tyle świąt chanuki co deptania symbolicznego grobu Jezusa, który był usytuowany na pl. Na Rozdrożu nie opodal pl. Zbawiciela w Warszawie na którym stała tęcza, a judeo-sataniści pod osłoną zgaszonych świateł odprawiali kanibalistyczne obrzędy religijne składając pod tęczą ludzkie zarodki.

https://klubreportera.wordpress.com/2014/11/08/obrzedy-judeo-satanistow-na-placu-zbawiciela-przy-zgaszonym-oswietleniu/

Wczoraj ta sama ekipa dewiantów maszerowała w kierunku Kościoła Św. Aleksandra na pl.Trzech Krzyży natomiast dzisiaj inna sekta wyznania Mosaismu w Polsce deptała symboliczny grób Jezusa idąc od pl. Trzech Krzyży do tego samego miejsca z którego wczoraj wyruszyła pielgrzymka.

Muszę wspomnieć, iż marsze dewiantów i składanie kwiatów pod pomnikami to pomysł Uzurpatora Komorowskiego, którego niejaki finansista Sorosz wymienił na młodszego Uzurpatora Dudę wmawiając Polakom, iż to oni dokonali takiego wyboru w « wyborach ».

No cóż wszytko idzie zgodnie z wytycznymi sanchedrynu, który już nie musi nawet przybywać do Polski na obrady w których uczestniczyli zdrajcy piastujący obecnie najwyższe stanowiska w judeo-satanistycznej Generalnej Guberni.

Ce diaporama nécessite JavaScript.