PiS wygrywa wybory ale w sprawie judeo-satanizmu w Sejmie bez zmian.

Pewnego razu ks. Małkowski powiedział mnie jako ciekawostkę iż ks. Jerzy Popiełuszko modlił się za matki oprawców w Polsce. Dzisiaj zrozumiałem dlaczego dlaczego Ks. Jerzy Popiełuszko modlił się za nie. Ponieważ zgodnie z wolą Jezusa nie należy modlić się za ludzi którzy sprowadzają śmierć. Żądza władzy lub sama władza utrwalona zbrodnią rywalizująca z wyuzdaną zmysłowością to najgorszy rodzaj zła. Istnieje taki grzech, który sprowadza śmierć. W takim wypadku nie polecam, aby się modlono — stwierdza św. Jan (1 J 5, 16).

Obecna sytuacja polityczna wspierania morderców Polaków na Ukrainie jest taką sytuacją, iż nie należy modlić się za nich. Jednak nie po to Kaczyńscy odwołując Abp. Wielgusa załatwili Nyczowi posadę naczelnego rytualisty pentagramu w Sejmie aby po dojściu do władzy przerwać szatańskie rytuały. Z ogromną niecierpliwością oczekiwałem spotkania pod nową władzą i jak wielokrotnie pisałem to ci sami dewianci tylko pod inną nazwą komercyjną aby lepiej oszukiwać Polaków.nycz rytuał pentagramu I

Należy zauważyć że najwyższy sędzia w swojej sprawie czyli Prezes Trybunału Konstytucyjnego w Polsce niejaki Rzepliński to również znany kolaborant i nagradzany agent obcego państwa. Jeżeli medal jest ze złota lub pozłacany to Rzepliński przyjął korzyści materialne będąc jednym z najwyższych urzędników demokracji talmudycznej w Polsce. http://warszawa.gosc.pl/doc/2333118.Papieski-medal-dla-prof-Rzeplinskiego

Dodatkowo to ziomal Kaczyńskiego z kryminalnej organizacji Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Członkiem założycielem był niejaki Kaczyński. http://poloniae.neon24.pl/post/28795,bandytyzm-wladzy-to-polityka-nowa-wykladnia-demokracji

Poniżej tekst z Wolnej-Polski.

Zachęcamy naszych czytelników do obejrzenia wywiadu z Panem Rafałem Gawrońskim. Pan Rafał Gawroński jako pierwsza w Polsce osoba odkrył w 2011 roku, iż sejmowe spotkanie firmowane przez polskojęzyczne media żydowskiego wpływu jako „spotkania opłatkowo-wigilijne” są w istocie kabalistycznym rytuałem „oczyszczenia”. Ponieważ żydomasońskiej partii Palikota nie udało się do dzisiaj usunąć krzyża z sali sejmowej, co roku od 2011 roku w Polskim sejmie okupowanym przez Synagogę Szatana ma miejsce satanistyczny rytuał oczyszczenia. https://www.youtube.com/watch?v=Bt7qNfeBgRI

Satanistyczne rytuały w Sejmie. Poniżej opis „sejmowego rytuału” z jednej ze stron okultystycznych.

LBRP – Lesser Pentagram Banishing Ritual – czyli Mniejszy Rytuał Odpędzenia Pętagramu (lub tylko LBR) jest bardzo popularny w całym świecie okultystycznym. Wiele grup wypracowało swoje własne wersje tego rytuału (np. gnostyczna, telemistyczna, enochiańska) jednak wszystkie one w dużej mierze nawiązują do oryginału. Pisząc oryginał mam tu na myśli wersję przedstawioną i upowszechnioną przez Zakon Złotego Brzasku pod koniec XIX wieku. A w ogóle to rytuał ten ma swe korzenie w kabalistyce a potem pomiędzy Różokrzyżowcami, którzy go udoskonalili i upowszechnili.

Podzielony jest on na trzy części, z czego druga podzielona jest na kolejne trzy podczęści.

I. Krzyż Kabalistyczny

Stań twarzą w kierunku Wschodu, ciało wyprostowane, stopy złączone, ręce wzdłuż ciała
Prawą ręką dotknij czoła i wypowiedz: „Ateh”
Następnie bez zginania nadgarstka opuść rękę wzdłuż środkowej linii ciała do piersi i powiedz: „Malkuth”
Prawą reką dotknij lewego ramienia i powiedz: „Ve-Geburah” 
Następnie tą samą ręką dotknij prawego ramienia i wypowiedz: „Ve-Gedulah”
Następnie złóż ręce na wysokości serca i powiedz: „Le-Olam Amen”
Opuść ręce do pozycji jak w punkcie 1

.
II. Rytuał Pentagramu

a) Stań twarzą w kierunku Wschodnim. Prawą ręką narysuj przed sobą Ziemski Pentagram Odpędzający. Wykonuje to się go zaczynając rysowanie pentagramu od wyciągnięcia prawej ręki na wysokość lewego uda, następnie przesuwa się rękę ponad głowę. Kolejno przesuwa się rękę na wysokość prawego uda, potem na poziom lewego ramienia, następnie prawego i z powrotem na poziom lewego uda. Wypowiedz (tj. wibruj): IHVH (Yod-He- Vau-He)

itd. 

(dla dobra duchowego naszych czytelników bluźniercze zaklęcia zostały przekreślone)

Jak widzimy jest to małpowanie symboliki i znaków katolickich. Dla niezorientowanego obserwatora z zewnątrz cały rytuał wygląda jak katolicki znak krzyża i kropienie wodą święconą.

d755d42ae4551e43788fbf3e83539364,2,0

 

Na zdjęciu widzimy polskojęzycznych żydów oddelegowanych do pełnienia roli posłów w Polskim Sejmie.

 

Żydomason oddelegowany do pełnienia roli Kardynała kreśli w powietrzu znak pentagramu. Szabas-goje w tle czynią kabalistyczny znak krzyża.

Judeo-Kardynał kreśli w powietrzu znak różdżką. Szabas-goje w tle czynią kabalistyczny znak krzyża.

 

8C0A6473.view

Warto zwrócić uwagę na życzenia wygłaszane przez Kazimierza Nycza, Judeo-Kardynała sekty okupującej struktury Kościoła Katolickiego.

W 2011 roku Judeo-Kardynał zwracając się do swoich braci w wierze, oddelegowanych do pełnienia roli posłów w polskojęzycznym Knesecie, życzył: „Żebyście stanowieniem prawa i swoją służbą Polsce, sprawiali że będzie ona naszym domem, domem bezpiecznym, do którego ludzie chętnie powracają, który chętnie współpracuje z innymi.”

Posłowie żydowscy oddelegowani do polskojęzycznego sejmu doskonale się spisali. Zaledwie pół roku później, 15 sierpnia 2012 weszły w życie nowe przepisy liberalizujące przyznawanie obywatelstwa polskiego. Żydzi ubiegający się o polskie obywatelstwo nie muszą już zrzekać się swojego dotychczasowego obywatelstwa izraelskiego – tak zakłada m.in. „Ustawa o obywatelstwie polskim”, która weszła tego dnia w życie. Zgodnie z życzeniem Judeo-Kardynała bardzo uprościło to powrót  żydów z Państwa Okupującego Palestynę do Państwa Okupującego Ziemie Polskie, zwanego dla niepoznaki „III Rzeczpospolitą Polską”.

W 2013 zaś roku, Judeo-Kardynał życzył parlamentarzystom, by „w przyszłym roku były takie sprawy, które potrafią wszystkich zjednoczyć. Rodzina wszędzie jest ważnym i trudnym tematem na całym świecie; i jest jednym z tematów, który was może i powinien zjednoczyć” – zwrócił się do żydowskich parlamentarzystów zasiadających w polskojęzycznym sejmie.

Coraz więcej Polaków zaczyna dostrzegać kto w rzeczywistości sprawuje w państwie zwanym dla niepoznaki „III RP”, realną władzę ustawodawczą, wykonawczą, sądowniczą, prokuratorską; kto posiada 100% mediów od lewa do prawa, kto jest odpowiedzialny za zniszczenie polskiego przemysłu ciężkiego, likwidację produkcji, zniszczenie polskiego handlu; kto jest odpowiedzialny za likwidację całych gałęzi gospodarki, wrogie przejęcia całych branż; oraz kto jest odpowiedzialny za gigantyczne zadłużenie i zrobienie z Polaków dziadów.

Judeo-Kardynał Nycz mając uszy i oczy zapewne widzi ten trend wzrastającej świadomości Polaków. Dlatego możemy domniemywać, iż mówiąc o sprawach, „które potrafią wszystkich zjednoczyć” miał na myśli jakąś nową antypolską ofensywę ustawodawcą. Biorąc pod uwagę, iż już 10 stycznia 2014 roku sejm przegłosował ustawę o „bratniej pomocy”, która umożliwia działanie obcych służb na terytorium Polski, jest bardzo możliwe, iż Judeo-Kardynał miał własnie takie zjednoczenie posłów z partii PO, SLD, PLS i Palikota na myśli.

Być może jednak Nycz chciał zachęcić swoją trzódkę polskojęzycznych posłów do innej ofensywy ustawodawczej. Wszak mówił o rodzinie, która jest „trudnym tematem na całym świecie„. Na świecie pleni się obecnie lucyferiańska ideologia gender, która ma być ostatecznym ciosem wymierzonym w katolicką instytucję rodziny. Plemię, któremu Judeo-Kardynał służy odgrywa przewodnią rolę we wdrażaniu tej ideologii we wszystkich państwach które okupuje. Jak czytamy ze świętej księgi Judaizmu Talmudu, seks z chłopcem poniżej 9 lat to nic złego, toteż, jak wykładają mędrcy żydowscy, małe dzieci powinny być uczone zachowań seksualnych już w przedszkolu a pedofilia to orientacja seksualna. Podobnie loża B’nai B’rith, wydająca polecenia loży Watykańskiej Judeo-Kardynała, promuje gdzie może pederastię i walczy z homofobią. To wszystko każe nam przypuszczać, iż Judeo-Kardynał miał na myśli również jakąś małą ofensywę ustawodawstwa gender.

A może Judeo-Kardynał sam nie wie co miał na myśli? Wszak struktura Synagogi Szatana, której Judeo-Kardynał służy, ma kształt piramidy, gdzie niższe poziomy jedynie wykonują polecenia tych wyższych, bardziej wtajemniczonych poziomów, które to wyższe poziomy wykonują jedynie polecenie tych jeszcze wyższych poziomów… aż do samej góry, tj. Lucyfera we własnej osobie, który jako jedyny podejmuje tu suwerenne decyzje. Biorąc pod uwagę fakt, iż aby zostać „Kardynałem” w żydowskiej sekcie okupującej Watykan, potrzebny jest 33 stopień inicjacji masońskiej, najbardziej prawdopodobną wersją jest własnie ta, w której Judeo-Kardynał sam do końca nie wie, czego właściwie życzył swoim braciom posłom. Na szczęście nie jest to problemem ponieważ żydzi ulokowaniu w polskim sejmie doskonale to wiedzą od swoich rabinów, którzy w tej szatańskiej piramidzie siedzą dosyć wysoko, dużo wyżej niż Judeo-Kardynał.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/satanistyczne-rytualy-sejmie-2014-01

Ponieważ rok, który przeżywamy to rok miłosierdzia, który dał nam papież Franciszek, bardzo wam wszystkim życzę, żeby ciepło bożego miłosierdzia tak rozpaliło nasze serca, tak ogrzało nasze umysły, abyśmy potrafili być miłosierni dla wszystkich, poczynając od najbliższych w domu, a skończywszy na tych wszystkich, z którymi pracujemy i współpracujemy. Niech w tym wszystkim Pan Bóg Wam błogosławi! – powiedział kard. Nycz w 2015.