Polska Liga Przeciw Zniesławieniom kolejna witryna judeo-satanizmu

Pisanie do zbrodniarzy aby raczyli się przyznać dobrowolnie do dokonanej zbrodni to nic innego jak danie możliwości obrony zbrodniarzom aby uniknęli odpowiedzialności. Zwyczajowo w taki sposób kolaboranci legalizują zbrodnie. Opublikowany tutaj: http://www.monitor-polski.pl/polska-liga-przeciw-znieslawieniom-do-do-komisarza-gunthera-hermanna-oettingera/#comments list rzekomo Polskiej Ligi Przeciw Zniesławieniom wzorowanej na agendach judeo-satanistów to kpina ze znajomości oczywistych aspektów formalno-prawnych lecz również nieznajomość historii na którą powołują się polityczni czwartoligowcy.

Dziwię się, iż publikowane są fałszywe informacje na portalu monitor-polski.pl który jest wielce zasłużony dla mediów alternatywnych.
Po pierwsze Polska oraz Unia Europejska są demokracjami talmudycznymi tzn. rasistowskim reżimem w stosunku do rdzennych mieszkańców Europy, a w szczególności do Słowian !
Dowód – Wspólna Polityka Rolna i wysokość otrzymywanych dopłat rolniczych przez rolników w Polsce.
Apartheid to nie jest polityka = biali na czarnych lub odwrotnie tylko NIERÓWNY ROZWÓJ SPOŁECZNY NA DANYM OBSZARZE PRAWNYM.
Po drugie to nie Niemcy mordowali i palili na stosach całopalnych Polaków tylko judeo-sataniści, którzy w liczbie przeszło 150 000 służyli pod dowództwem niejakiego Hitlera; żyda aszkenazyjsko-berberyjskiego.
To tak jak oskarżać Rosjan o mord rytualny na Polakach w Katyniu gdy tymczasem takiego dewiactwa strzelania indywidualnie w głowę przeszło 22 000 razy w równo 40 dni = 7 Niedziel dokonało komando rabiniczne.

Wiedza ta była publikowana m.in. na tym portalu.
Zatem używanie niewłaściwego nazewnictwa oraz naśladowanie w działaniu judeo-satanistów to czynnik szkodzący Polakom zwłaszcza na forum międzynarodowym !

ps. o demokrację w Polsce proszę zapytać się dr. Zbigniewa Kękusia.

Andrzej Zoll