Przełomowa informacja dla Polaków

okragly_stol_-002

Dzisiaj 12 stycznia 2016 roku, Marek Podlecki asystent posła Jerzego Jachnika z klubu Kukiz 15 poinformował mnie telefonicznie, iż nie jestem zaproszony jako Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce na sobotnie spotkanie organizacji pozarządowych walczących z bezprawiem w Polsce.

Jak powszechnie wiadomo to Nasze Stowarzyszenie poniosło ogromną stratę w walce z bezprawiem w Polsce ponieważ Prezes Stowarzyszenia Pan Rafał Gawroński odbył karę więzienia za treści zawarte w Petycji Nr. 1248/2007 do Parlamentu Europejskiego ujawniając charakter kryminalny władzy w Polsce.

Powody dla których Prezes Pan Rafał Gawroński nie został zaproszony mimo otrzymanej kilka tygodni temu propozycji wzięcia w niej udziału od wspomnianego wyżej asystenta poselskiego jest taki, iż chęć wzięcia udziału w konferencji zapowiedziało już przeszło 500 osób z różnych organizacji społecznych, natomiast sala w Sejmie jest zarezerwowana na 300 osób.

Taki sam powód podał Panu dr. Zbigniewowi Kękusiowi z Krakowa.

Tutaj przypomnienie całej sprawy z Petycją nr. 1248/2007 do Parlamentu Europejskiego:

 

Uwaga: Pokrzywdzeni przez sądy i prokuratury w Polsce. 

16 stycznia odbędzie się ogólnopolska konferencja pokrzywdzonych przez sądy i prokuratury w Sejmie RP. Spotkanie jest naszą poselską obietnicą walki o prawa pokrzywdzonych przez sądy i prokuratury. Wasz udział jest więc wskazany. Nic o Was bez Was nie jestesmy w stanie zrobić.

Konferencja w Sejmie RP rozpoczyna sie o godz. 11 a rejestracja od godz. 10

http://www.aferyibezprawie.org/