Sejm Rzeczypospolitej Nur Für Judeo-Satanistów

Angela-Merkel-BrandenburgMimo iż Nasze Stowarzyszenie Ziemiańskie działające prawnie na terenie okupowanej Polski zarejestrowało się w terminie otrzymaliśmy odmowę rejestracji w Konferencji dot. zmiany Konstytucji w Polsce. Dzisiaj otrzymałem informację elektroniczną od osoby na którą niejaki sanocki scedował swe uprawnienia Posła na Sejm.

Szanowni Państwo,

W imieniu posła Janusz Sanockiego i « Poselskiego zespołu na rzecz nowej konstytucji » dziękujemy wszystkim za nadesłane zgłoszeń na konferencję w Sejmie. Niestety z braku miejsc na sali nie możemy przyjąć więcej zgłoszeń. Bardzo żałujemy, bo zaskoczyła nas ilość osób, którzy zderzyli się z wymiarem niesprawiedliwości i urzędowym bezprawiem. Dlatego konferencja w sejmie na pewno nie będzie ostatnim naszym działaniem, a o dalszych planach będziemy Was informować. Wszystkie nadesłane ankiety będą używane do dokumentowania przypadków bezprawia w Polsce.

Pozdrawiam
Piotr Wojtasik
dyrektor biura

Biuro Poselskie

Janusza Sanockiego

Nysa, ul. Prudnicka 3

mail: biuro.sanocki@gmail.com

mobile: 603-124-470

 

Jak widać judeo-sataniści rzucili na pierwszy front walki z Polakami nowych i świeżych dewiantów aby tak zamydlić sytuację Polityczną w Polsce by nikt nie połapał się o co w tym wszystkim chodzi, natomiast powstały na tę okoliczność Komitet Obrony Demokracji stał się wiarygodny.

Nowa Konstytucja gwarantująca apartheid judeo-satanistom w Polsce powoli staje się faktem !!!

W sprawie rejestracji oczekujemy właściwego stanowiska osoby uprawnionej. Oto treść odpowiedzi na powyższą informację elektroniczną.

Jak powszechnie wiadomo Poseł na Sejm RP nie może przekazać swoich uprawnień na osoby trzecie. W związku z powyższym oczekujemy właściwego stanowiska osoby uprawnionej w tym przypadku Janusza Sanockiego. Przypomnę, iż to Poseł na Sejm organizuje Konferencję w Sejmie, a nie biuro poselskie. Dodatkowo pozyskiwanie w sposób oszukańczy i gromadzenie informacji o legalnie działających organizacjach w Polsce bez ich zgody ma charakter kryminalny.

Bez poważania.

Rafał Gawroński.

okragly_stol_-002

ankieta-poszkodowanych

zgloszenie-udzialu-konf-16-01