Konferencja przedostatniej rundy w ogłupianiu Polaków

Czytając dzisiejsze relacje w internecie w sprawie odbytej szabatowej konferencji dot. zmiany Konstytucji w Polsce 16 stycznia 2016 w Sejmie  nie sposób nie zauważyć, iż faktycznie do głosu zostali dopuszczeni li tylko ludzie rzekomo pokrzywdzeni jak np. Opara właściciel b. Nowego Ekranu obecnie Neon24. Faktycznie to osobnik « pokrzywdzony » ponieważ b. pracownicy z którymi miał zatarg finansowy jak na większość « prawdziwych » przedsiębiorców przystało zamieścili zdjęcie zatytułowane « OPARA POCAŁUJ NAS W DUPĘ ». Co za represje !

Konferencja banderowców

Zdjęcie zamieszczone u twórcy Telewizji Narodowej Pana Eugeniusza Sendeckiego ujawnia innych propagatorów represji. W tle widać Tadeusza Hołdę z Krakowa który ni z gruszki, ni z pietruszki zaproponował mnie kilka miesięcy temu miejsce w Zarządzie Krakowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Tylko dzięki ostrzeżeniu nie pojechałem do Krakowa ale jednak znalazłem się mimo sprzeciwu w « Zarządzie ». Jak się okazało ostrzeżenie było uzasadnione ponieważ z Towarzystwa zniknęła duża liczba zasobów. Co za mina, taka dla mojego dobra abym spotykał się regularnie z krakowską prokuraturą i policją.

Opara-pocałuj-nas-w-dupę

Na Konferencji było wielu agentów i kolaborantów co świadczy, iż meeting tła konstytucyjnego był dobrze przygotowany. Dziwi natomiast nieobecność Kaczyńskiego; Gosiewskiej czy Hadacza, wszak to ludzie dotknięci niesprawiedliwością. Zapewne przyjdą na następne spotkanie wraz z Nyczem aby opowiedzieć dlaczego nie otwierano trumien, które wysłała im Kopaczowa z Moskwy, a Nycz z Hadaczem opowiedzą jak bardzo cierpieli przy usuwaniu Krzyża z Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie. Zapewne tak ściskali pośladki, aż im sam Uzurpator tam wszedł.

ps. według rozpiski judeo-satanistów wszyscy nieobecni na konferencji to żydzi ponieważ nie uczestniczyli w szabatowej konferencji z powodów religijnych.

Tak trzymać, a piekło powita was palnikiem.