Na Ukrainie judeo-sataniści atakują Słowian bronią biologiczną.

==UWAGA !!! WAŻNE OSTRZEŻENIE !!!


UKRAINA – ŚMIERTELNY WIRUS SZALEJE – UMIERAMY !!
to dramatyczny apel Pani Anny Jurkowskiej Prezesa Związku Polaków na Ukrainie :

— Sytuacja u nas jest bardzo poważna. Coraz więcej ludzi choruje. Ta grypa jest odporna na nasze antybiotyki. Ludzie z powodu powikłań umierają. Brakuje potrzebnych leków. Jedyne, co dzisiaj możemy zrobić, to starać się chronić przed wirusem. Czyli kupić w aptekach leki, które zapobiegają zachorowaniu. Niestety, są one bardzo drogie i nie każdy może sobie na to pozwolić — powiedziała „Kurierowi” Anna Jurkowska z Kijowa, Prezes Związku Polaków na Ukrainie.
Sytuacja w tym kraju staje się coraz bardziej niepokojąca, a liczba zarażonych wzrasta, zwłaszcza w Kijowie. Władze stolicy zakazały organizacji imprez masowych. W szpitalach odwiedzający są zobowiązani do noszenia masek ochronnych. Żydowski burmistrz Kijowa Witalij Kliczko zadecydował o zamknięciu wszystkich szkół. aż do czasu, kiedy sytuacja epidemiologiczna się poprawi.
Ludzie boją się tego, co będzie dalej… — oświadczyła Anna Jurkowska.
MUTANT H1N1 – KIJÓW LUDZIE BOJĄ SI ODDYCHAĆ zamknięte 4500 szkół, zakaz imprez masowych;  donosi Kurier Wileński
UWAGA !!! EPIDEMIA ŚMIERTELNEGO WIRUSA OŚWIADCZENIE WOJSKOWYCH WŁADZ UKRAINY mat. AV.
DZIŚ JUŻ WIADOMO ŻE PRZYCZYNĄ JEST UWOLNIONY Z WOJSKOWEGO LABORATORIUM WIRUS GRYPY H1N1 NAD KTÓRYM PRACOWALI W TAJNYM OŚRODKU NIEDALEKO CHARKOWA AMERYKAŃSCY WOJSKOWI LEKARZE Z SPECJALNEJ JEDNOSTKI ZAJMUJĄCEJ SIĘ TWORZENIEM BRONI BIOLOGICZNEJ NA POTRZEBY ARMII U.S.A

http://kurierwilenski.lt/2016/01/21/litwa-wysyla-pomoc-do-walki-z-wirusem-grypy-na-ukrainie/ kOALICJA BANDEROWCÓWOŚWIADCZENIE UKRAIŃSKIEGO OFICERA DLA PRASY Z DNIA 22 stycznia 2016 roku.
MÓWI TAK :WIRUS H1N1 KTÓRY W TEJ CHWILI NĘKA UKRAIŃCÓW I ROZPRZESTRZENIA SIĘ W TEMPIE 300% W CIĄGU TYGODNIA TO WIRUS KALIFORNIJSKI H1N1 – TYPU WOJSKOWEGO KTÓRY WYMKNĄŁ SIĘ Z TAJNEGO LABORATORIUM KOŁO CHARKOWA GDZIE PRACOWALI WOJSKOWI SPECJALIŚCI OD BRONI BIOLOGICZNEJ Z ARMII USA (…)
=================================================

https://www.youtube.com/watch?v=HoqlvO_mPy0

faszyści