Do Polski przybyło już 1 milion potomków morderców Polaków

POLACY WYJEŻDŻAJĄ NA PONIEWIERKĘ!!  OBCY  PRZYJEŻDŻAJĄ DO
POLSKI i  DOSTAJĄ  TO, CO  NALEŻY SIĘ  POLAKOM !!
TO JEST: ŚWIADCZENIA  MATERIALNE; MIESZKANIA; MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA, etc.
CZY TAKA MA BYĆ LOGIKA RZĄDZĄCYCH ?? O CO TU NAPRAWDĘ CHODZI ??
PIENIĄDZE, KTÓRE POWINNY BYĆ PRZEZNACZONE NA POTRZEBY POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA, SA TRWONIONE NA EMERYTURY DLA OBYWATELI IZRAELA, EDUKACJE OBYWATELI  UKRAINY, UTRZYMANIE WROGICH KULTUROWO IMIGRANTÓW A 50% POLAKÓW GŁODUJE WE WŁASNYM KRAJU !!!
TO CELOWE DZIAŁANIE MAJĄCE ZA ZADANIE DALSZE WYNISZCZANIE NARODU POLSKIEGO !!!

kOALICJA BANDEROWCÓW

Kilka dni temu, podczas wystąpienia w Strasburgu premier RZĄDU OKUPACYJNEGO W POLSCE  Beaty Szydło oświadczyła, że Polska przyjęła już 1 mln uchodźców z Ukrainy.

Na te słowa z oburzeniem zareagował ukraiński ambasador w Polsce Andrij Deszczyca, mówiąc, że:

„Ukraińcy w Polsce to nie uchodźcy, a migranci ekonomiczni. (…) Pani premier mówiła o uchodźcach z Ukrainy, ale nie ma uchodźców z Ukrainy w Polsce. Chodzi o osoby, które przyjeżdżają i przebywają tutaj legalnie, pracują, studiują, płacą podatki i do pewnego stopnia przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki. Oni nie są uchodźcami, nie dostali takiego statusu i w związku z tym nie dostają żadnej pomocy socjalnej (…) Biorąc pod uwagę liczbę wiz wydanych w poprzednich latach i natężenie ruchu przygranicznego podejrzewam, że w ciągu roku może przebywać na terenie Polski do miliona Ukraińców. Ale to nie są uchodźcy, należy ich nazwać migrantami ekonomicznymi. (…) Migranci ekonomiczni z Ukrainy w Polsce mają bardzo dobrą opinię, są dobrze wykształceni, z dobrymi kwalifikacjami, dobrze się socjalizują w Polsce, nie słyszałem w ostatnich latach o większych konfliktach pomiędzy Ukraińcami a Polakami, choć tak dużo jest tutaj Ukraińców”

I premier talmudycznego rządu i ukraiński ambasador mają częściową rację, bo premier Szydło miała na myśli studentów z Ukrainy, których pobyt w Polsce jest finansowany z środków budżetowych, a więc pomimo, że formalnie nie są oni uchodźcami, to są utrzymywani przez nasz kraj.

Natomiast ambasador Deszczyca miał rację mówiąc o zdecydowanie większej liczbie Ukraińców, którzy przebywają w naszym kraju z przyczyn ekonomicznych, często podejmując pracę nielegalnie.

Summa summarum oboje przyznali, że obecnie w Polsce przebywa około 1 milion Ukraińców i jak sądzić należy jest to dopiero pierwsza fala napływu do naszej Umiłowanej Ojczyzny rzesz ukraińskich „migrantów ukraińskich”. Jakie to spowoduje szkody społeczne zapewne w najbliższej przyszłości odczujemy na własnej skórze i w kieszeniach.

  1. w załączonym PDF, rozporządzenie na mocy, którego obcokrajowcy w Polsce otrzymują pieniądze « na naukę j. polskiego » tj. 1.200 zł miesięcznie  .  D2015000051501