KRZYŻ DZIELI NATOMIAST MENORA ŁĄCZY ALE TYLKO JUDEO-SATANISTÓW

Dzisiaj PiS dał znak, iż miejsce Krzyża dla Polaków to trotuar czyli miejsce na ulicy odgrodzonej krawężnikiem od jezdni. Stare powróciło ale w innej formie już nie można mówić „wasze ulice, nasze kamienice” ponieważ dla Polaków zarezerwowano niestety już tylko część ulicy. Po wymordowaniu Naszych już nie tylko kamienice ale i pałace są we władaniu dzieci szatana / Ew. Św. Jana 8: 44/.
W dniu dzisiejszym oczekiwałem, iż wreszcie PiS postawi Krzyż na terenie Pałacu Uzurpatora, a oni swym zwyczajem postawili Krzyż na ziemi i terenie administrowanym przez ich rzekomego wroga czyli wybrankę dewiantów z koleżeńskiej partii politycznej aby sprawić wrażenie i przekonać naiwnych Polaków o ich głębokim podziale doktrynalnym między nimi.
Czy to takie trudne aby BOR odpiął łańcuch i aby partia posiadająca pełnię władzy w Polsce złożyła wieńce i kwiaty oraz odprawiła swe obrzędy na terenie na którym pracował ich zabity w zamachu stanu Prezydent ?
Mnie to osobiście nie dziwi że w taki prostacki sposób manipuluje się Polakami, ponieważ w większości znam ich osobiście jeszcze z czasów AWS-u ale ta sprawa nie jest taka oczywista dla młodych ludzi kiedy w dniu krwawego zamachu stanu przeprowadzonego w dniu 10 kwietnia 2010 roku, a pozorując katastrofę lotniczą na terytorium Rosji mieli po kilkanaście lat. To z myślą o tych młodych ludziach powstała ta publikacja aby pokazać manipulację społeczeństwem przez judeo-satanistyczne grupy przestępcze działające na terytorium Polski pod różnymi szyldami partyjnymi.

Zacznijmy od początku wydarzeń na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, a dokładnie terenu przylegającego do Pałacu zwanego Prezydenckim, a który de facto pełni rolę siedziby Gubernatora Polski z ramienia judeo-satanistów.
Polacy gdy dowiedzieli się o śmierci dwóch Prezydentów postawili na TERENIE Pałacu Krzyż, który nie pasował judeo-satanistom do scenariusza rozpętania III-ej wojny światowej. Wszyscy wierzyli, iż Polacy rzucą się wściekle na Rosję gdy tymczasem Oni zaczęli się modlić.

Byłem tam od samego początku i mogę dać świadectwo prawdzie, natomiast gdy judeo-sataniści zobaczyli że powstaje określona grupa społeczna która uformowała się w tym miejscu samoistnie postanowili wpierw usunąć Krzyż. Gdy to się nie powiodło zjawił się tam jarosław kaczyński ze swymi dewiantami cywilizacyjnymi w dniu 10 lipca 2010 roku i tak jest do dzisiaj. Mimo zaproszeń nigdy nie pojawił się tym miejscu przed 10 lipca 2010. Należy zauważyć iż konsekwencją tej jego hucpy z Krzyżem jest to że posiada władzę o której nigdy nie marzył.

To właśnie dzisiaj jest jego jarosława kaczyńskiego 66 miesięcznica i to on dał znak Polakom organizując taki a nie inny scenariusz wydarzeń że o godzinie 9 min. 40 nie było już nikogo i niczego oprócz ustawionego przez judeo-satanistów z PiS-u Krzyża na ziemi, Zwyczajowo Pani Joanna pilnuje złożonego tam wieńca oraz innych atrybutów przeprowadzanych obrzędów dzisiaj jednak zostawili po obrzędach jedynie trotuarowy Krzyż.
Każdy normalny człowiek zapyta w tym miejscu: dlaczego delegacja władzy: Prezydent, Marszałek Sejmu, Marszałek Senatu, Premier nie składają kwiatów i wieńców w ramach pamięci o zamordowanym urzędującym Prezydencie na terenie gdzie pracował czyli tzw. pałacu namiestnikowskiego ?

Czyżby Lech Kaczyński pracował jak prostytutka na ulicy ? A może był taką ujawnioną izraelską dziwką i dlatego zginął ?

Duda demokracja talmudycznaZ pewnością Krzyż w Polsce musi dzielić, a menora musi łączyć ale tylko dzieci szatana, ponieważ komorowski jak i duda co to mają za żony zadeklarowane żydówki organizują orgie z menorą dzieci szatana jednak do znaku Chrześcijaństwa i Polaków mają bardzo wrogie nastawienie i wręcz czuć od nich specyficzny odór pomordowanych przez żydów Polaków zarówno tych w Katyniu czy po zakończonej wojnie. Tak aby ich dzieciom żyło się lepiej czego najlepszym przykładem jest mateusz morawiecki. Zatem proszę się już nie dziwić gdzie judeo-sataniści ustawiają Krzyż i czemu ma on służyć. Jedno jest pewne piekło wysłało już do nich zaproszenia.

Ce diaporama nécessite JavaScript.