Jutro Dzień Żołnierzy Niezłomnych

Jeden z inicjatorów wmurowania tablicy pamiątkowej na fasadzie Komendy Stołecznej Policji dedykowanej Policjantom zamordowanym przez morderców ustawowych po rzekomo zakończonej II wojnie światowej Pan Janusz Zieliński informuje. iż z okazji święta państwowego odbędzie wiec prawny w dniu 01 marca 2016 roku o godzinie 12 pod w/w tablicą.

tablica-kmp

Dla wszystkich ludzi dobrej woli oraz byłych milicjantów lub policjantów dla których napisy na sztandarach Policji « LEX ET PATRIA » są motywacją dobrze spełnionego obowiązku patriotycznego w Polsce niech przyjdą z prawdą,  iż nie musieli klękać i przysięgać wierności jednej formacji politycznej jak to było na Ukrainie po tym gdy Unia Europejska obaliła legalny rząd.

Gwoli przypomnienia podam że wmurowanie tablicy na fasadzie Komendy Stołecznej odbyło się 27 marca 1991. Po zakończonym wiecu prawnym odbędzie się prezentacja relacji z odsłonięcia tej tablicy.

ps: Wszelkiej maści prowokatorów oraz cichojasnych informujemy, iż nie jest to wiec o charakterze politycznym więc możecie zostać w domu.

 

IMG_2149

Pan Janusz Zieliński

Więcej tutaj:

https://rafzen.wordpress.com/2015/01/04/boleslaw-kontrym-i-inni-bohaterowie-polakow/

https://rafzen.wordpress.com/2013/02/28/zolnierzom-niezlomnym/