66 dni po urodzinach Jezusa okupanci nazywają Polaków żołnierzami wyklętymi

Dzisiaj 01 marca 2016 garstka świadomych ludzi kolejny raz zebrała się pod gmachem Komendy Stołecznej Policji aby uczcić niezłomnych żołnierzy Jezusa, a których judeo-satanistyczni okupanci nazywają wyklętymi.

Ce diaporama nécessite JavaScript.

Mało tego dzisiaj dowiedziałem się z doniesień mediów, iż władza w Warszawie zabroniła powieszenia żołnierzy Polaków na latarniach. Czyj to był pomysł nie trzeba pisać ponieważ judeo-sataniści zawsze obsadzają osobników, którzy są za i nawet przeciw. Próbowano na trasie pochodu zakłamania czyli z Muzeum Powstania Warszawskiego na nekropolię usytuowaną przy grobie nieznanego żołnierza powieszać na latarniach podobizny zamordowanych Polaków tak ku przestrodze innych szczególnie młodych ludzi aby ich zastraszyć, ponieważ żaden z morderców nie poniósł odpowiedzialności karnej za dokonane zbrodnie ludobójstwa na Polakach w myśl zasady „ raz władzy zdobytej nie oddamy, a każdemu kto po nią sięgnie odrąbiemy ręce”. Przekonał się o tym śp. Wicepremier Andrzej Lepper.

Zaskoczeniem było to, iż tuż przed Naszym przybyciem o godzinie 10 rano zarządzający Komendą Stołeczną: tytularnego Komendanta brak, Policjanci umieścili wieniec i zapalili pamiątkowy znicz. Od kilku lat spotykamy się pod tablicą umieszczoną na fasadzie Komendy Stołecznej Policji i z takim ceremoniałem spotkaliśmy się pierwszy raz, a w przeszłości bywało to różnie, nawet z wezwaniem antyterrorystów na Nas.

Na koniec uroczystości Pan Janusz Zieliński jeden z autorów transformacji Policji ale także symboliki zawartej na Sztandarach Policji „Lex et Patria” /Prawo i Ojczyzna/ oraz Archanioła Gabriela wbił pamiątkowy Krzyż dla pomordowanych Policjantów na służbie który został usytuowany en face Komendy Stołecznej.

Aby zakończyć merytorycznie należy zauważyć, iż 01 marca to dokładnie 66 dni po narodzinach Jezusa dlatego okupanci judeo-satanistyczni nazywają ich wyklętymi. Jak widać 66 to ich ulubiona cyfra używana w szczególnych okolicznościach, ponieważ na świecznikach z okazji agresji judeo-satanistów z Rosji w dniu 17 września podczas rytuałów mosaismu na oficjalnych uroczystościach w Warszawie płonie 66 świec i żadna nie ma prawa zgasnąć nawet przy silnym wietrze. Policzcie Państwo sami…

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Mosaism w Polsce