Tajne obrady Sanchedrynu Bezpieczeństwa Narodowego w Polsce

W podstawowych sprawach związanych z bezpieczeństwem Polski stanowisko całej sceny politycznej jest absolutnie jednorodne. Jeżeli chodzi o  kierunki, w jakich powinniśmy podążać i powinna być realizowana nasza polityka, nie ma dzisiaj zasadniczych sprzeczności na scenie politycznej – oświadczył Andrzej Duda i podziękował za udział w spotkaniu premier Beacie Szydło.

I tak wygląda wygląda cecha charakterystyczna demokracji talmudycznej w Polsce. 09 marca 2016 roku odbyło się pierwsze posiedzenie zespołu ludzi wybranych przez pewną grupę i powołanych przez władzę do pełnienia określonych zadań nazwanej dla ogłupienia mas zniewolonych Radą Bezpieczeństwa Narodowego, któremu przewodniczył Uzurpator Andrzej Duda.

No cóż; nic dodać nic ująć przecież w Polsce Rządy się zmieniają, ale judeo-sataniści dalej brną desperacko w kolejne ludobójstwo Słowian.

Duda Yankee go home
„(…) A więc dlatego, żeby pokazać, że nam na stosunkach z Izraelem na sojuszu zależy w sposób szczególny armia Polska jest obecna w Iraku w dużym stopniu ze względu na nasze związki z waszym państwem. Nasza armia jest obecna ale będzie w znacznie większej liczbie obecna w Libanie z tych samych względów. Nasze odpowiednie służby współpracują na licznych odcinkach z waszymi też ze względu na to o czym przed chwilą mówiłem. Tak jest i mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, raz jedni wygrywają, a raz drudzy, ostatnio wygraliśmy my, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości wygra ktoś inny, nie chcielibyśmy tego oczywiście, nie można tego wykluczyć, to polityka wobec Izraela się nie zmieni.”
Źródło: https://forumemjot.wordpress.com/2015/03/11/prezydent-lech-kaczynski-zdrada-panstwa-i-narodu-polskiego-mason-kryptosyjonista-w-izraelu/

Innymi słowy… byli – żydzi we władzach Rzeczypospolitej Polskiej i podporządkowani żydom „szabesgoje” – są i będą zdrajcami Narodu Polski.
W Iraku zginęło 22 polskich żołnierzy. Byli tam – jak wyjaśnił Lech Kaczyński – w dużym stopniu ze względu na związki władz Rzeczypospolitej Polskiej z żydami z Izraela.
Wszyscy Polacy ponieśli koszty uczestnictwa w wojnie w Iraku i w wojnie libańskiej.
Czy mówił prawdę Lech Kaczyński…? Z jego samooceną trudno polemizować.

Niedługo potem jego brat Jarosław Kaczyński oddał władzę. Premierem został Donald Tusk.
Co do tego, że Donald Tusk jest zdrajcą interesu narodowego w myśl doktryny: ”Polska to nienormalność” niewielu ma jeszcze w Polsce cień choćby wątpliwości.

W spotkaniu Sanchedrynu Bezpieczeństwa Narodowego Judeo-Satanistów uczestniczyli również:
Marek Kuchciński – Marszałek Sejmu RP
Stanisław Karczewski – Marszałek Senatu RP
Beata Szydło – Prezes Rady Ministrów
Antoni Macierewicz  – Minister Obrony Narodowej
Mariusz Błaszczak – Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
Witold Waszczykowski – Minister Spraw Zagranicznych
Małgorzata Sadurska – Szef Kancelarii Prezydenta RP
Paweł Soloch – Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego
Jarosław Kaczyński – Prezes Prawa i Sprawiedliwości
Grzegorz Schetyna  – Przewodniczący Platformy Obywatelskiej RP
Paweł Kukiz  – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kukiz ‘15
Ryszard Petru – Przewodniczący .Nowoczesna
Władysław Kosiniak-Kamysz – Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego

sanchedryn-bezpieczec584stwa-narodowego1

09.03.2016 Warszawa. Posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. foto: Eliza Radzikowska-Białobrzewska/KPRP Uwaga!!!Zdjęcia pochodzące z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP mogą być wykorzystywane jedynie w celu ilustrowania materiałów, dotyczących działań Prezydenta RP. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia – w tym kadrowanie czy obróbka graficzna – jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć pochodzących z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP w celach komercyjnych lub w materiałach o charakterze politycznym jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia nie może naruszać dobrego imienia Rzeczpospolitej Polskiej, Prezydenta RP, Jego Rodziny i Kancelarii Prezydenta. Publikujący zdjęcia zobowiązuje się do podpisania ich autora oraz źródła ich pochodzenia.