W pałacu uzurpatora na Krakowskim Przedmieściu grasuje złodziej

PIC_0631W pałacu uzurpatora grasuje złodziej co kradnie wieńce i kwiaty składane tam każdego 10-ego dnia miesiąca. Rano między godziną 8-mą i 9-ą odbywają się obrzędy na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Prezes partii władzy niejaki kaczyński składa wieniec, a pozostali uczestnicy comiesięcznych spotkań składają kwiaty i zapalają znicze. Zniczy nikt nie kradnie więc nikt ich nie zabiera natomiast w najbardziej strzeżonym miejscu w Polsce, ktoś zabiera wieniec oraz kwiaty, które zostały złożone podczas obrzędów.

DSCN0030

Należy zauważyć również to, iż uzurpator to człowiek unii wolności balcerowicza ubrany w prawo i sprawiedliwość talmudu. Osobnik nienawidzący Krzyża i uznający Krzyż za nienormalność. Zupełnie tak samo jak niejaki tusk podzielający ten sam dogmat polityczny dzieci szatana /Ew. Św.Jana 8: 44 / lecz w innej formie słownej, a mianowicie : Polska to nienormalność. Dla niego zapalanie świeczek morderców Jezusa to normalność, a postawienie Krzyża to nienormalność. Duda demokracja talmudyczna

Jakie to szczęście, iż nie będę odpowiadał za uczynki innych.

W innych miejscach Warszawy nikt nie kradnie wieńców i kwiatów. Dzisiaj zrobiłem zdjęcie wieńców i kwiatów złożonych przez urzędowych spadkobierców morderców Polaków w dniu 01 marca 2016. To już dziesięć dni jak ich nikt nie ukradł, a na Krakowskim Przedmieściu kradną wieńce i kwiaty w zaledwie kilka godzin. Istny rozbój w biały dzień.

DSCN0042