Sejmowe Niewolnictwo judeo-satanistów.

 

Zatrudnianie rzekomo za darmo społecznych asystentów w Sejmie to fikcja. Albo istnieje legalne niewolnictwo albo okupanci dysponują ogromnymi funduszami z podziemia decyzyjnego, tak jak np. poseł jachnik z banderowskiego ugrupowania kukiSS zasilany od Sorosza za pośrednictwem innej organizacji społecznej. Przeszłość asystentów jest w cenie zaufania i dlatego jachnik zatrudnił marka podleckiego aby ten wprowadził nie tylko świat wróżek i elfów do świata polityki co nie udało się ich poprzednikom czyli partii świńskiego ryja.Kolaże10-001

Asystent dzieci szatana w Sejmie jest przede wszystkim dyskretny, lojalny, można mu zaufać, jest pracowity, zawsze dyspozycyjny, nie zadaje głupich pytań, nie usiłuje zdominować swego guru. Cenieni są studenci nauk politycznych, stosunków międzynarodowych, ale również psychologii lub pracownicy mediów. W większości drugą ojczyzną jest izrael lub ich kolonia w Ameryce Płn co deklaruje sam marek podlecki.

podlecki usa

Wystawieni na dewiacyjny lobbing okupanci zwyczajowo nie dopełniają obowiązku zgłaszania swoich tajnych współpracowników. I tak było gdy niejaki sanocki wraz z jachnikiem i morawieckim w imieniu judeo-satanistów organizowali igrzyska w ogłupianiu Polaków pt. Promocja nowej Konstytucji dla judeo-satanistów.

Jachnik deklaruje Poleckiego w Sejmie WSP8_131.011

Według oświadczenia asystenta morderców Polaków podlecki od samego początku miał ustawkę z jachnikiem ale deklaracja do sejmu wpłynęła dopiero po zorganizowaniu hucpy w Sejmie gdzie wyszło na jaw, iż niejaki sanocki pozdrawia pokrzywdzonych Polaków pozdrowieniem od dzieci szatana / Ew. Św. Jana 8:44 /

snocki i sejmowy-judeo-satanizm-2016

Taka sytuacja nie wpływa dobrze na rzekomą transparentność działań lobbystów w tym przypadku lobbysty świata wróżek i elfów. Społeczni asystenci i pracownicy biur to najbardziej zaufane osoby posłów i dlatego istnieje duże niebezpieczeństwo, że ktoś będzie chciał wpływać na polityków właśnie za ich pośrednictwem. Z racji bliskiej współpracy z parlamentarzystami powinniśmy zawsze sprawdzić przeszłość asystentów oraz ich zatrudnienie. Teraz gdy jachnik zaangażował lobbystę wróżek i elfów każdy parlamentarzysta powinien zatrudnić dobrego i złego czarownika aby kontrować wszelaki lobbing wróżek i elfów na procesy legislacyjne.

« Więc do roboty chamy »; jak głosił z mównicy Prezes judeo-satanistycznego banku zwanego dla niepoznaki Narodowym.