Franciszek zaprasza z okazji rocznicy samospalenia Hitlera na mszę.

Z okazji kolejnej rocznicy samospalenia Hitlera 30 kwietnia na Placu Świętego Piotra w Rzymie odbędzie się specjalna jubileuszowa msza dla wszystkich okultystów, tajnych spiskowców oraz dewiantów w myśl zasady wszyscy jesteśmy dziećmi bożka yahwe. Jak powszechnie wiadomo to   pierwszy papież, który oficjalnie podważył doktrynę samego Jezusa twierdząc: iż był On antysemitą nazywając żydów dziećmi szatana / Ew. Św. Jana 8: 44 /, a taka osoba nie może być chrześcijaninem ponieważ nie szanuje szatana i jego dzieci.

Antypapież Franciszek jest honorowym członkiem masońskiego Klubu Rotariańskiego w Buenos Aires, a to zobowiązuje do lojalności poza-watykańskiej.

Jesus was anti-semitic

Franciszek oficjalnie /nie znamy jego imienia masońskiego/ Jorge Mario Bergoglio SI ur. 17 grudnia 1936 w Buenos Aires) to znany argentyński duchowny masońsko-rzymsko-katolicki, w latach 1998–2013 arcybiskup Buenos Aires i tym samym prymas Argentyny, w latach 2001–2013 kardynał, 266.papież i 8. Suweren Państwa Watykańskiego od 13 marca 2013 kiedy to zmuszono legalnego Papieża do przekazania władzy uzurpatorowi.

Przypomnijmy, że wydany 20.12.1950 r. przez Świętą Kongregację Świętego Oficjum i aprobowany przez papieża Piusa XII sześć dni później dekret stwierdza wprost:

Duchownym nie godzi się zapisywać do klubów rotarian, a katolicy świeccy winni zgodnie z CIC (1917) 684 unikać stowarzyszeń tajnych, potępionych, wywrotowych i podejrzanych o działanie na szkodę Kościoła.”