Tajny KOD Magdalenki

SAMSUNG CSC

 

Wojna z Polakami trwa w najlepsze za sprawą tajemniczego KOD-u rodem z Magdalenki. Jednak tym razem nie będzie to sprawa dla uzurpatora ale dla całej jego formacji politycznej. Byłem z synem w Ogrodzie Ujazdowskim właściwie można nazwać to moją ulicą rodzinną ale o tym innym razem ponieważ opisać muszę historię Willi Wernickiego i nie tylko, a gdzie obecnie stoi ambasada kolonii Izraela z Ameryki Płn. Z tego miejsca w ostatnią drogę na Powązki wyruszył mój pradziadek.

SAMSUNG CSC

Miasteczko namiotowe jakich wiele rozwinęło swe banery propagandy en face Al. Ujazdowskich 1/3 w Warszawie. Tradycyjnie są flagi biało – czerwone, szmaty z gwiazdkami, namioty, nagabywacze, pozyskiwacze naiwnych, spacerujący policjanci i tak jak w przeszłości bywało są te same hasła „Żądamy przestrzegania prawa”, wywieszone są opinie Lecha Kaczyńskiego i oczywiście jest aspekt wyznaniowy czyli jaja dla jaj z łaciną.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Tak to ludność napływowa za sprawą niejakiego Stalina, która masowo emigrowała do Polski aby zabijać Polaków po rzekomo zakończonej II wojnie światowej, a teraz dla jaj chcą prawa i sprawiedliwości, a oni siedzą cicho ponieważ kaczyńskiemu już nie ostoi się całować z pobratyńcami. Polityka zobowiązuje do wielorakich poglądów ale w kwestii odrąbywania rąk Polakom gdyby zechcieli sięgnąć po władzę są wszyscy zgodni i zawsze w zgodzie z prawem wezwą prawdziwych „polaków” z Izraela na podstawie Ustawy o bratniej pomocy.

SAMSUNG CSC

Jednak nowością jest protest głodowy pary odmiennej płci z czego jeden posiada poważne zapasy i dlatego rozpoczął dietetyczny protest kilka dni wcześniej. Nie zauważyłem by niejaki sanocki, jachnik oraz jego polityczny asystent podlecki wraz z ich całym banderowskim ugrupowaniem KukiSS przyłączyli się do manifki. Dziwi mnie to ponieważ to są ich hasła wyborcze, a teraz inni ich używają. Niech dochodzą swych praw autorskich w sądach, a najlepiej w demokratyczno-talmudycznym Trybunale Konstytucyjnym.

SAMSUNG CSC

Mój niepokój uzasadniony jest również tym, że nawet masoni TVP wildstein z pereirą nie wystawili pejsato-narodowego wozu transmisyjnego zwłaszcza, że wszyscy tutaj cytowani utożsamiają się z Unią Europejską, a tych flag zboczeńców co niemiara w tym miejscu.

Zatem zgoda buduje jak głosił poprzedni uzurpator i mam nadzieją że wszyscy razem znajdziecie drogę powrotną z Polski. Jestem zdania, iż każdy żyd zamiast paszportu powinien dostać kartę żyda na takiej samej zasadzie jak Polacy dostają kartę Polaka. Żądamy przestrzegania prawa zwłaszcza Konstytucji i art 32. bo podobno jest tam napisane:

  1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne