Finansowanie działalności politycznej na przykładzie partii świńskiego ryja II

Finansowanie działalności politycznej w Polsce oprócz klasycznych już wyłudzeń nienależnych nawet prawem środków finansowych weszło w nowy segment wyłudzeń na tzw. wnuczka co wiemy z doniesień Policji jednak w formie bardziej wyuzdanej.

Jak na pseudo polityków w Polsce przystało bazująca na takiej samej zasadzie metoda tylko w sferze polityki na rzekomo pokrzywdzonego przedstawiciela grup społecznych prezentującego niebezpiecznie ideowo informacje w królestwie wróżek i elfów i okazyjnie cenzurując Polaków za słowo żyd podczas udzielanych wywiadów mało-polski Marek Podlecki rozpoczął walkę z wiatrakami na bazie znanej powieści.

Polityka ugrupowania banderowskiego KukiSS wymaga aby dostarczać nie tylko zwolenników ale również środków finansowych. Działalność uwiarygadniania siebie jako pokrzywdzonego, a przy pierwszej lepszej okazji zawieranie porozumień z judeo-satanistami jak to było w przypadku niejakiego dyrektora, który bezprawnie więził Pana Zbigniewa Kękusia to znana metoda oszukiwania ludzi co do prawdziwych intencji w działaniu.

Duda Kracik Majchrowski-001Wyobraźmy sobie walkę zbrojną gdzie taki osobnik gdy trzeba iść do ataku deklaruje, że on już do przeciwnika nic nie ma i przepraszając go pozostaje na stanowisku deklarując jestem wielki, wzniosłem się ponad zwykłą przyzwoitość, uwolniłem się od alkoholu marki GIN i dlatego już nie będę atakował. Tak było w przypadku niejakiego Kracika dyrektora szpitala psychiatrycznego w Krakowie gdzie podlecki zawarł z nim porozumienie i go przeprosił.

Obecnie gdy jego komercyjna działalność związana z blogiem monitor-polski.pl jest zagrożona z powodu utraty wiarygodności po tym gdy został asystentem politycznej propagandy nie tylko niejakiego jachnika z Bielska Białej ale całego ugrupowania partii świńskiego ryja II ogłosił powszechną mobilizację w obronie propagandowej tuby morderców Polaków.

My Documents86

Poseł Marzec kolega partyjny Podleckiego w akcji zwalczania wirusów.

Tak więc mamy dwa w jednym finansowanie partii politycznej via asystentów i ich mediów oraz pozyskiwanie członków do partii świńskiego ryja II. Prawdziwy majstersztyk w stylu magdalenkowym tzn gdy wszyscy się połapią o co chodzi będzie za późno.

Muszę dodać ziarenko prawdy z własnej działki i oznajmić : gdy Rafał Gawroński od ponad roku prosił Marka Podleckiego aby wspólnie nakręcili ambitny film o ołtarzach całopalnych w Warszawie zawsze był zbywany brakiem środków finansowych oraz brakiem czasu, a tutaj na zasadzie magicznego fallusa bezczelne wołanie o pomoc w ratowaniu tuby propagandowej partii świńskiego ryja II. Zgadzam się z komentatorem o nicku „Peryskop”, który nazwał Marka Podleckiego małopolskim, a dzisiaj wiem dlaczego.

https://rafzen.wordpress.com/2015/07/01/judeo-satanistyczne-oltarze-calopalne-na-terenie-warszawy-stan-obecny/

Droga służbowa celem wyjaśnienia całej sprawy jest taka: Podlecki dzwoni do swego szefa Jachnika, poseł dzwoni do bochatera Ukrainy i aktywnego uczestnika zamachu stanu w tym kraju Kukiza, a ten z racji pełnionych funkcji w Komisji Służb Specjalnych wnosi w trybie pilnym: « Wniosek o ustalenie przyczyn inwigilacji działalności posłów na Sejm »;  w tym przypadku Jachnika i jego asystentów politycznych. Podlecki publikuje otrzymany raport i ten zostaje następcą Wildsteina. Przypomnę iż ingerencja osób trzecich w działalność partii politycznych jest zabroniona.

ps. Proszę nie opisywać, iż dla mnie były pozyskiwane środki finansowe gdy siedziałem w więzieniu za treści napisane w Petycji do Parlamentu Europejskiego nr. 1248/2007 via monitor-polski oraz Marka Podleckiego ponieważ zatracicie Państwo sens politycznej przyzwoitości i możecie nie rozróżniać stolca od pasztetowej.

SAMSUNG CSC