Swastyka pomogła żydom

Swastyka pomogła globalnym judeo-satanistom utworzyć państwo terrorystyczne Izrael ponieważ ten symbol był używany przez ich ziomali z Niemiec. W związku z powodzeniem w osiągnięciu zamierzonego celu zabroniono innym używania tego wspaniałego symbolu. Swastyki obecne były w żydowskich synagogach na ziemiach Palestyny, a jedną z odnalezionych jest swastyka z synagogi w Ein Gedi sprzed 2000 lat.

swastyka w synagodze I

W odległości około 1 km na północ od kibucu znajduje się Park Narodowy Ein Gedi tzw. Nahal Arugot, z pozostałościami zabytkowej synagogi z okresu Bizancjum.

swastyka w synagodze

Oba zdjęcia pokazują mozaiki umieszczone przed wejściem do synagogi żydowskiej sprzed około 2000 lat przed naszą erą. Swastyki spotkamy również w starożytnych synagogach w Galilei i Syrii, a także na żydowskich katakumbach na Villa Torlonia w Rzymie.

Dlaczego przed synagogą, a nie w środku świątyni dzieci szatana /Ew. Św. Jana 8: 44 / ? Odpowiedź jest stosunkowo prosta. To tak jak z niskimi drzwiami wejściowymi gdzie obcy wchodząc do pomieszczeń chcąc czy nie chcąc musiał schylić kark, a w tym przypadku swastyki umieszczone przed wejściem powodują wdeptywanie i wycieranie sobie nóg o symbole szczęścia, miłości, pomyślności.

Obecnie w Japonii symbol swastyki stosuje się codziennie np.: na znakach drogowych kierujących do świątyń, na autostradach , na innego rodzaju drogach lub na chodnikach i ścieżkach prowadzący do świątyń. Judeo-satanistyczna swastyka z Niemiec była pochylona o 45 stopni.

https://rafzen.wordpress.com/2013/02/16/jewish-senior-officers-in-hitlers-army-erhard-milch-wilhelm-keitel-walther-von-brauchitsch-erich-raeder-and-maximilian-von-weichs/