Wiec partyjny zakończony wmurowaniem kolejnej tablicy na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

SAMSUNG CSC

Obrońcy Krzyża chcą Krzyża nie kolejnej tablicy.

Dwudniowe święta partyjne zakończone pozostała tablica, która wcześniej lub później będzie zdjęta przez Polaków zarówno tablica komorowskiego jak i ta dudy.

SAMSUNG CSC

Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi.

Obrońcy prawdy chcą Krzyża zamiast tablic ponieważ Polacy nie psy i pod tablicami nie leżą. Mimo zaproszenia nie przybył rabuś Krzyży niejaki ks. bp markowski natomiast nycz zawarł kolejny pakt z nową – starą władzą polegający na tym, iż pomnik ale bez Krzyża zostanie zbudowany na parkingu przed kościołem seminaryjnym. W końcu 70 pielgrzymek dewiantów cywilizacyjnych pn: kaczyński & soros do czegoś zobowiązuje, zwłaszcza gdy przebywanie i uczestniczenie w obrzędach religijnych wbrew swemu wyznaniu jest uciążliwe. 72 razy składany wieniec pod pałacem uzurpatorów w Polsce nigdy nie był w kościele tylko zawsze na zewnątrz tak aby czasami nie dosięgnęło go miłosierdzie Jezusa. Jak wspomniałem zawsze jest poprawka pokościelna przed pałacem uzurpatorów ale już w wiadomej kiwającej się wierze i dlatego na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie kilka metrów od kościoła seminaryjnego następuje remodlitwa przy składaniu wieńca. No cóż judeo-satanizm ma swoje wymogi wyznaniowe, a ludzie w Polsce muszą widzieć gorliwych katolików jako polityków. Hitler też był dobrym aktorem zresztą nie on jeden.Podczas spektaklu w formie wiecu politycznego zostali wypchnięci poza Kościół Obrońcy Krzyża oraz Rycerze Jezusa tzn. że kard. nycz nie żartuje i wspiera służbę porządku partyjnego wzorowaną na bojówkach mussoliniego który jako pierwszy powołał partyjną służbę porządkową i składała się ona głównie z żydów.

Żydowsko-narodowy socjalizm jest tolerowany nie tylko w Europie, natomiast żydowsko-narodowy komunizm poniósł klęskę, ponieważ to Polacy przestali pracować dla nich w skali kraju i dlatego musieli  zbankrutować. Aby Polacy mogli powrócić do swej świetności muszą nie tylko odrzucić w/w żydowsko-narodowy socjalizm ale również rabinicznych duchownych.

SAMSUNG CSC

Partyjna służba przemocy natomiast w tyle widzimy wieniec który nigdy nie był w Kościele.

Kończąc muszę zauważyć, iż oprócz słów Jana Pawła II na Krzeptówkach w Zakopanym aby Polacy bronili Krzyża od Giewontu po Bałtyk jest także prośba do Polaków aby nie wstydzili się Krzyża. Wiara w Jezusa daje życie wieczne natomiast wiara w menorę daję potępienie. Niech zatem każdy sam wybierze ponieważ każdemu dano wolną wolę, a nie partyjną.

SAMSUNG CSC