Judeo-sataniści usuwają Krzyż w 6-ą rocznicę zamachu stanu w Polsce.

W cyklu publicystycznym pt: Symbole judeo-satanistów w demokracji talmudycznej  pragnę Państwu przedstawić konkretne dowody.

Generalnie judeo-sataniści aby czcić swych ziomali w wierze wpierw zakazują w pokrętny sposób nawet wspominania o zdechłym judeo-sataniście, a po wielu latach właściwa ich opcja polityczna gloryfikuje zdrajców Polski i Polaków. Tak było i jest z Józefem Piłsudskim oraz jego kolegą w wyznaniu Lechem Kaczyńskim. Obaj wierzyli w boga tylko nie w tego w Którego my wierzymy.

Odnośnie oficjalnie przemilczanej słowem 6 rocznicy zamachu stanu, a nazywanej fałszywie katastrofą smoleńską sprawa składania wianuszków wyszła w końcu na światło dzienne. Jak już wspominałem wieniec który składa jarosław kaczyński nigdy nie był w murach kościoła , a oni sami niezwłocznie po wyjściu z kościoła odprawiają swoje egzorcyzmy podczas jego składania. https://rafzen.wordpress.com/2016/04/11/wiec-partyjny-zakonczony-wmurowaniem-kolejnej-tablicy-na-krakowskim-przedmiesciu-w-warszawie/

Nawet gdyby przyjąć za słuszną uwagę, iż są to gorliwi katolicy to jaki cel ma celebracja Mszy Świętej w intencji 96 ofiar nazywanej przez judeo-satanistów katastrofą smoleńską w Kościele Seminaryjnym przylegającym do pałacu uzurpatorów skoro zaraz po opuszczeniu świątyni następuje modlitwa ?

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Odrzucony Krzyż Wotywny Obrońców Krzyża

Pragnę Państwu przedstawić dokument w jaki sposób judeo-sataniści z PiS-u odrzucają Krzyż w tym przypadku Krzyż Wotywny złożony przez Obrońców Krzyża którzy w większości głosowali na PiS mając nadzieję, iż symbol przedstawiający 1000 lat historii Polski i Polaków będzie szanowany. Każdy może być obrońcą Krzyża jeżeli zrozumie, iż 1000 lat historii Polski i Polaków w Naszej przeszło 10 700 historii coś znaczy. Nie jest istotna pozytywna lub negatywna opinia lecz 1000 lat dziejów Polski, które to judeo-sataniści chcą przypisać sobie jako dzieciom szatana / Ew. Św. Jana. 8:44 /.

https://rafzen.wordpress.com/2010/12/23/junta-w-polsce/

Otóż Pan Jan Strzeżek w randze pułkownika Polskich Drużyn Strzeleckich w imieniu wszystkich Obrońców Krzyża położył pod tablicą upamiętniającą Lecha Kaczyńskiego zwykły brzozowy Krzyż.

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. W niespełna kilka minut złożony Krzyż Wotywny został podniesiony i oznajmiono aby ten Krzyż zabrać z tego miejsca. Obrońcy Krzyża odmówili po czym judeo-sataniści postawili wspomniany Krzyż Wotywny z boku tak aby im nie tyle co szpecił złożonych wiązanek ale przede wszystkich aby nie emanował prawdą i dlatego ustawili go aż za kolumną.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Badziewie cywilizacyjne usuwa Krzyż Wotywny Obrońców Krzyża

No cóż w Krzyżu jest siła prawdy, a w wiązankach fałsz i obłuda i z tego też powodu te sprawy nigdy nie mogą iść razem pod rękę. Cała sprawa z Krzyżem oraz wiązankami ukazuje oblicze judeo-stanistów ponieważ od pilnowania miejsca oddawania czci Prezydent wystawił honorowych wartowników i to nie oni usunęli Krzyż tylko badziewie cywilizacyjne dbające o symbolikę demokracji talmudycznej w Polsce.

Ce diaporama nécessite JavaScript.

A gdyby tak któryś z wartowników odbezpieczył posiadaną broń i oznajmił aby pozostawić złożony Krzyż Wotywny na swoim miejscu i jeżeli tego nie zrobią to on jej użyje w Obronie Krzyża ? W końcu do tego służy warta aby strzec danego miejsca.

Otóż nigdy tego nie zrobi ponieważ to żołdak najemy na takiej samej zasadzie jak aktor czy komediant, a nie Żołnierz Patriotyczny.

Mam nadzieję, iż dla Polaków już jest wszystko wiadome: kto tutaj jest najemny, a kto Patriotyczny.