Jest śledztwo z art. 280 par. 2 K.K. Jana Gruszyńskiego

PIC_0073-001

 

Dzisiaj  mogłem osobiście przekonać się o dotkliwych obrażeniach kuzyna Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza. Sprawa jest na tyle poważna iż Jan Gruszyński jest naocznym świadkiem wydarzeń 10 kwietnia 2010 roku na lotnisku w Smoleńsku skąd przywiózł Corpus delicti (łac. przedmiot przestępstwa) – dowód rzeczowy świadczący o przestępstwie, a który został przekazany Sejmowej Komisji.

Dowody zamachu w Smoleńsku.

Dowody zamachu w Smoleńsku. Dr Jan Gruszyński i Rafał Gawroński

https://rafzen.wordpress.com/2016/04/14/napad-terrorystyczny-agentow-menory-na-obroncow-krzyza-w-magdalence/

Dr Jan Gruszyński to także serdeczny przyjaciel Jana Pawła II z którym pielgrzymował do przeszło 70 miejsc na całym świecie jako dziennikarz. Jego córka to wybitna i nagradzana dziennikarka Polskiego Radia. Dziwi mnie że w tak ważnej sprawie milczą wszelakie media. To tylko kolejny dowód na panującą skrytą okupację w Polsce.

Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa w Piasecznie pod syg. KPP-D-2543/16

Rozbój (280 kk)  z bronią (par. 2) to jedno z najpoważniejszych przestępstw. Zagrożenie karą w przypadku tego przestępstwa sięga aż 12 lat pozbawienia wolności, zaś minimalny wymiar kary to 2 lata. Tak wysokie zagrożenie karą sprawia, że sprawca nie może liczyć w normalnych warunkach na warunkowe umorzenie postępowania, ani nie może skorzystać z dobrowolnego poddania się odpowiedzialności w trybie art. 335 kodeksu postępowania karnego.

 

 

PIC_0055