Fałszowanie historii o Polakach trwa w najlepsze.

Na peryferiach jednego z lubuskich miast odkryto skarb przedmiotów z brązu. Prawdopodobnie są związane z kulturą łużycką i okresem epoki brązu. Zespół artefaktów, jak się wstępnie ocenia pochodzących z IV-V okresu epoki brązu przypadającego na lata 1100-700 p.n.e., liczy kilkadziesiąt przedmiotów, m.in. związanych z wierzeniami i rytuałami religijnymi społeczności, która je wytworzyła. Fot. PAP/Lech Muszyński (17.03.2016)

Tak brzmi oficjalna informacja władzy okupantów w Polsce. Przecież już prawie 7 lat temu udowodniono ponad wszelką wątpliwość, iż Polacy zamieszkują nieprzerwanie swe ziemie od przeszło 10 700 lat po dzień dzisiejszy. A tutaj mamy kulturę łużycką, tam kulturę pucharów lejkowatych, a gdzie indziej kulturę dzieci szatana bo podobno kupowali od Polaków niewolników. Co za świadome bzdury wypisują pseudonaukowcy opłacani przez okupantów w Polsce mając za cel utajnianie prawdziwej historii Polski i Polaków. https://rafzen.wordpress.com/2011/08/23/underhill-reports-that-the-highest-coalescent-time-age-for-r1a1a7-is-among-polish-10-700-years/

Pytanie; a skąd ci dezinformatorzy wiedzą, iż są to przedmioty rytuałów religijnych skoro nie wiedzą jaka społeczność je wytworzyła i jakie to były te rytuały ?

Oni dobrze wiedzą do czego te przedmioty służyły i komu tylko okupanci spod znaku szatana próbują zafałszować historię o Polsce i Polakach !!!

Przypomnę gdzie były dzieci szatana ok. 1100 lat przed narodzinami Jezusa. Ok. 400 lat przed narodzeniem Jezusa wszystkie księgi Starego Testamentu zostały spisa­ne. Stary Testament spisano w języku hebrajskim, natomiast nie­które części ksiąg m.in. Ezdrasza i Daniela były za­pisane po aramejsku. Na te tezy nie ma żadnego dowodu ponieważ najstarszy dowód znaleziony to rękopisy z Qumran. https://pl.wikipedia.org/wiki/R%C4%99kopisy_z_Qumran

W wyniku wysłania do dzieci szatana Syna Bożego Jezusa spisane zostały księgi i listy Nowego Testamentu. Powstały one w języku greckim, ponieważ nie chciano ujawnić Polaków jako prawdziwe dzieci Boże oraz ich kultury. Aby było ciekawiej to sam Jezus mówił po aramejsku. To taki z Niego był żyd że nawet nie mówił po hebrajsku tylko w obcym języku. Tzw. Nowy Testament spisano całkowicie około 100 lat po zabójstwie sądowym bez winy Jezusa. Biblia jest zbiorem ksiąg ­w sumie, w ujęciu katolickim 73, i aby było ciekawiej nie tylko dla angeli merkel ale wszystkich pruskich judeo-satanistów to suma ksiąg w Biblii protestanckiej wynosi 66.

Tak więc można śmiało napisać, iż znalezione przedmioty na terenie Polski odnoszą się do czasów gdy judeo-sataniści po rabunku w imperium Faraonów gdzie hersztem bandy był niejaki mojżesz mordowali się wzajemnie w imię otrzymanego przykazania nie zabijaj wykutego przez samego mojżesza na kawałku skały zwanej tablicami.  tym czasie tylko mojżesz umiał pisać i dlatego stał się dla wielu bogiem – zobacz Mosaism https://rafzen.wordpress.com/2014/09/20/mosaism-in-poland/

Takowe tablice lecz w znacznie lepszej formie wizualnej istnieją po dzień dzisiejszy nie tylko na cmentarzach żydowskich ale także władza okupacyjna w Polsce śmiało umieszcza je w szczególnych miejscach m.in na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

https://rafzen.wordpress.com/2014/05/22/ali-baba-zwany-mojzeszem/

 

Ce diaporama nécessite JavaScript.