Uroczystości pogrzebowe mjr. Z. Szendzielarza zakończono dopiero w poniedziałek 25 kwietnia 2016

PIC_0242

Kilkudniowy (pięciodniowy = pentagramowy) pogrzeb zakończyła w poniedziałek 25 kwietnia 2016 roku sama gubernator w Polsce niejaka Szydło wraz z umiłowaną « koleżanką » cicho-mrocznego Lipińskiego biegłą w języku rzeczniczką judeo-satanistycznej guberni Witek.

Dzisiaj dowiedziałem iż biznes informacyjny jest tak zorganizowany że media lub dziennikarze w Polsce nie są powiadamiani o publicznym działaniu Prezesa Rady Ministrów. Jeżdżą natomiast monopoliści foto-wideo, którzy następnie odsprzedają nagrania wideo lub zdjęcia już jako osoby komercyjne innym podmiotom informacyjnym. Zaufani do szpiku kości operatorzy foto-video nie tylko rozpychają się łokciami co widać na nagraniu ale ich działalność ma za cel kreowanie jedynego wizerunku okupantów w Polsce i utajnianie wpadek władzy jak np. pijaństwo kwaśniewskiego czy komorowskiego. Przypomnę iż ten pierwszy wsiadał po pijaku do bagażnika podczas oficjalnej wizyty w Rosji natomiast drugi wznosił toast ukradzionym kieliszkiem Królowej Szwecji. https://rafzen.wordpress.com/2011/05/21/uzurpator-komorowski/

Widać okupanci wchodzą tą metodą do bunkra informacyjnego. Może to nawet lepiej bo wiemy już kto i dlaczego skonfiskował mienie Polaków za możliwości legalnych wyjazdów z Polski oraz wstąpienie do zbrodniczego NATO i Unii Europejskiej. Polacy natomiast o zwrot ukradzionego mienia muszą chodzić po sądach po 25 lat ponieważ orzekają  tam potomkowie morderców i złodziei. Wielu Polaków i prawowitych właścicieli umiera nie mogąc uzyskać zwrotu ukradzionego mienia. taka sytuacja panuje w Polsce, a na wschodzie w dalszym ciągu można stracić życie nie tylko z rąk banderowców za upominanie się o zwrot zagrabionego mienia. Sprawa dotyczy li tylko Polaków ponieważ judeo-sataniści uzyskują zwroty nawet nie swojego mienia.

Zatem judeo-sataniści wszystkich krajów łączcie się bo wasz koniec jest bliski.