Ważny tydzień legislacyjny dla okupantów w Polsce.

Drone-Wars-001

Polacy powinni śledzić poczynania legislacyjne judeo-satanistów w Polsce z prostej przyczyny iż nic dobrego z ich praw dla Polaków nie wynika co nie dotyczy dwóch państw wyznaniowych, a mianowicie Watykanu i Izraela.

Tak więc śledząc ich poczynania możemy Naszą inteligencją ominąć lub po prostu nie kolaborować w przygotowaniach kolejnego ludobójstwa Polaków w Polsce. 11 maja 2016 zdrajcy Polski i Polaków rozpoczęli pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z organizacją wizyty Jego Świątobliwości Papieża Franciszka w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Światowych Dni Młodzieży-Kraków 2016 druk nr 446. Wyżej wspomniana regulacja prawna narusza prawo zasadniczo ale jest również kardynalnym dowodem na postępujący system apartheidu talmudycznego w stosunku do Polaków.

Art. 32. Zasada równości obywatela wobec prawa


Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.

1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Pytanie : od kiedy należy specjalną Ustawą regulować przyjazd do Polski przedstawiciela innego państwa ?

Pretekst tej zdrady umowy społecznej z Polakami jest zupełnie inny. Otóż na przyjazd przedstawiciela państwa wyznaniowego z Watykanu będzie obowiązywało inne prawo w Polsce i dotyczyło osoby która nie sprawuje żadnych funkcji w Polsce. Jednak główny cel to ustanowienie stałego procedowania legislacyjnego gdy będą zjawiać się w Polsce ludobójcy i kanibale religijni z Izraela. https://rafzen.wordpress.com/2012/06/30/obrzezanie-to-kanibalizm/

Druga sprawa to Ustawy około-dronowe czyli czym judeo-sataniści będą zabijać Polaków. Jak wiemy w przyjętym przez okupacyjny rząd we wrześniu 2013 r. wieloletnim programie modernizacji sił zbrojnych szacowanego na 2,6 mld zł do 2022 r., w tym 758 mln zł w latach 2014-16; czyli pozyskania dronów oraz programu rozpoznania obrazowego i satelitarnego. Jak powszechnie wiadomo Polska posiada satelity szpiegowskie o czym wszyscy przekonali się 10 kwietnia 2010 roku i w tym celu potrzebna jest ustawa o rejestracji kart telefonicznych pre-paid.

Każdy banditen jak uważają judeo-sataniści każdego Polaka nie kolaborującego z okupantem posiada telefon aby go namierzyć, a jeżeli takowego nie posiada to w chwili wystrzelania śmiercionośnego ładunku z drona będzie takowy posiadał aby uzasadnić prawnie zabijanie niewinnych ludzi. I w tym celu wszyscy Polacy muszą zarejestrować swe telefony u obcokrajowców do końca tego roku. To pokazuje jak perfidna i zdeterminowana jest władza w Polsce.

Podobno Polska to wolny kraj ale w przeszłości na czym skorzystali obecni okupanci Polski.