Ruszył program definitywnego rozwiązania kwestii Polaków w Polsce

My Documents96

Jak wszyscy możemy się spodziewać po dzieciach szatana /Ew. Św. Jana 8:44/prewencyjne uderzenie nuklearne będzie jednak miało miejsce w Polsce. Judeo-satanisci z Rosji realizując święte prawo do obrony w porozumieniu z judeo-satanistami z USA którzy również realizują święte prawo do obrony zaprezentowali dla ogłupienia Polaków w Redzikowie doktrynę grobu Polaków w Polsce.

Proszę zauważyć że to ich święte prawo do obrony judeo-sataniści z Rosji oraz judeo-satanisci z USA rozgrywają nad terytorium Polski. Co za geniusz strategiczny. Ta nowa symbolika definitywnego pogrzebania bękarta wersalskiego została ustalona podczas nielegalnych obrad izraelskiego Knessetu w Krakowie gdzie zdecydowano o losie Polaków w Polsce, a w których prim wiódł obecny uzurpator w Polsce niejaki Andrzej Duda.

Duda Knesset Kraków

Proszę zauważyć że na grobie nie ma nawet Krzyża ponieważ Kościół w Polsce zrabował go Polakom na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie i chce im teraz zamienić Krzyż na menorę na co Polacy niechętnie przystają i dlatego judeo-sataniści nazywają ich z tego powodu antysemitami.

Zamontowanie systemu pocisków przechwytujących amerykańskiego systemu obrony przeciwrakietowej w Polsce to prowokacja judeo-satanistów taka sama jaka była przeprowadzona w Gliwicach w 1939 roku. Jednak tym razem nie będzie już żydowskich obozów koncentracyjnych dla Polaków jak np: Dachau, Jaworzno czy KL Warschau gdzie dokonywano mordów rytualnych na Polakach oraz całopaleń, a administratorzy tego cywilizacyjnego dewiactwa znaleźli swe schronienie w Izraelu m.in. Salomon Morel, tylko definitywne ludobójstwo Polaków Słowian jako kara za rzekomy holokaust żydów. Wybrana data nie jest przypadkowa 13 dzień i piątek to uwielbiany datownik organizacyjny judeo-satanistów. Na kilka dni przed uroczystością w Redzikowie judeo-sataniści zapowiedzieli w USA że Polska spłynie krwią.

Zev Friedman zorganizował protest przed polskim konsulatem na Manhattanie. Wzięli w nim udział głównie uczniowie żydowskiej szkoły średniej Rambam Mesvita High School w Lawrence, w stanie Nowy Jork, w tym – jak podkreślali organizatorzy – potomkowie ofiar Holokaustu. Friedman w swym przemówieniu obarczył Polaków odpowiedzialnością za istnienie i funkcjonowanie « polskich obozów śmierci ». Zev Friedman Polski Konsulat Manhattan

Protestujący przybyli przed polską placówkę dyplomatyczną z tablicami, na których widniały hasła: « 3 miliony Żydów zamordowanych w Polsce » oraz « Nie zapomnimy! ». Wznosili też okrzyki, że « Polska spłynie krwią ».

Wszystko już jasne dla Polaków Słowian że judeo-sataniści szykują nam prewencyjne uderzenie !

ps.

Dam wam radę judeo-sataniści. Musicie dobrze trafić za pierwszym razem bo jak żle traficie Nas Słowian to spełni się dla was przepowiednia, iż zostanie was tylu, ilu zmieści się w cieniu jednego drzewa. Jak dla mnie może to być Baobab.