Składanie ofiar z Polaków na stosach całopalnych.

Mając na uwadze moje poprzednie publikacje dotyczące stosów całopalnych dla Polaków, a obsługiwanych tylko przez żydów pragnę Państwu przedstawić jeden z kardynalnych dowodów na ich istnienie w Warszawie.

https://rafzen.wordpress.com/2016/05/02/oltarze-calopalne-w-warszawie/

https://rafzen.wordpress.com/2015/08/04/centralny-oltarz-calopalny-z-polakow-znajdowal-sie-w-al-ujzadowskich-1-3-w-warszawie/

https://rafzen.wordpress.com/2015/07/13/rafal-gawronski-o-skladaniu-ofiar-z-ludzi-przez-judeo-satanistow-w-polsce/

https://rafzen.wordpress.com/2015/07/12/ukryte-stosy-calopalne-z-polakow-i-terazniejszosc/

https://rafzen.wordpress.com/2015/07/01/judeo-satanistyczne-oltarze-calopalne-na-terenie-warszawy-stan-obecny/

https://rafzen.wordpress.com/2015/06/30/oltarze-calopalne-judeo-satanistow-wokresie-ii-wojny-swiatowej-lista-adresowa/

https://rafzen.wordpress.com/2015/06/21/ii-wojna-swiatowa-to-masowe-skladanie-ofiar-cialopalnych-z-polakow-przez-judeo-satanistow/

SAMSUNG CSC

Pogrzeb prochów Polaków spalonych na stosach całopalnych ku czci boga dzieci szatana / Ew. Św. Jana 8:44 /, który odbył w Kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie w dniu 08 czerwca 1946.

Prezentowane zdjęcie przedstawia pogrzeb prochów Polaków spalonych na stosach całopalnych  ku czci boga dzieci szatana / Ew. Św. Jana 8:44 /, który odbył w Kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie w dniu 08 czerwca 1946. Prochy pochodzą z dzielnic Warszawy z Woli oraz Ochoty. Na zdjęciu można rozpoznać biskupa Wacława Majewskiego.

Udokumentowane m.in. w protokole Okręgowej Komisji Badania Zbrodni Niemieckich w Warszawie z lipca 1946 roku, jednoznacznie wskazują, iż odnalezione prochy Polaków ważyły 5578 kilogramów.

Jak łatwo można zauważyć tych trumien było bardzo dużo. Pragnę przypomnieć iż ciało ludzkie po kremacji to ok. 0,300 gram prochów tak więc niech każdy z Polaków zda sobie sprawę z ogromu oraz bezwzględnej walki judeo-satanistów z Polakami pod fałszywą doktryną zwaną hitleryzmem.

Przypomnę również o heroicznej walce Polaków w Treblince. Otóż w sierpniu 1943 roku wybuchł tu zbrojny bunt Polaków, którzy zdołali dostać się do zbrojowni. Wyniesiono stamtąd broń, kilkadziesiąt karabinów, amunicję i granaty. Wybuchła strzelanina, która ogarnęła wkrótce cały obóz. W trakcie powstania Polacy zabili około 25 judeo-satanistów z Niemiec, 66 ukraińskich banderowców stanowiących straż obozową oraz około 800 robotników żydowskich obsługujących największy na świecie i zaprojektowany przez samego Himmlera judeo-satanistyczny stos ofiarny całopalny z ludzi. Żydzi posiadający specjalny status przenosili zwłoki Polaków na miejsce złożenia ich w ofierze, gdzie zainstalowano specjalne metalowe ruszty, a które przekładano drewnem i podpalano.
Ten wielki masowy stos ofiarny z Polaków płonął dniem i nocą, a nad całą okolicą unosił się swąd spalonych ciał ponieważ ich bóg lubi wonności zwłaszcza sodomiczne lub spalanych ludzkich zwłok.

Ciekaw jestem czy żydzi dysponują podobnymi dowodami na spalenie ich jak to fałszywie oświadczają przeszło 6 mln żydów ?

Przecież judeo-satanisci z Niemiec naliczyli ich w Generalnej Guberni tylko 900 000 tysięcy, a należy zauważyć, iż znaczna ilość żydów mogła dobrowolnie przejść w czasie złotych godów reżimów judeo-satanistycznych z Niemiec i Rosji do strefy okupacyjnej Związku Radzieckiego jak to uczynili np.: żydzi z Zamościa, którzy natychmiast otrzymali obywatelstwo radzieckie. Obecnie żydzi jednak deklarują o połowę mniej uśmierconych czyli 3  mln. Zev Friedman Polski Konsulat ManhattanCo za radykalna zmiana w operacie szacunkowym.