Incydent dyplomatyczny u Uzurpatora

Dzisiaj 10 czerwca 2016 roku w godzinach rannych Ambasador Państwa Palestyńskiego podjechał oznakowanym samochodem na numerach dyplomatycznych pod Urząd Prezydenta w Polsce. Pilnujący pałacu uzurpatorów w Polsce liczni funkcjonariusze BOR-u nie wpuścili na teren Urzędu samochodu. Ambasador wysiadł na ulicy i pieszo udał się do biura.

Po tym jak Ambasador Państwa Palestyny wszedł do budynku BOR zażądał aby samochód wjechał na teren odgrodzony po czym sprowadzono pirotechnika aby skontrolował samochód na zawartość ładunków wybuchowych. Takie upokorzenie i zarazem zachowanie wbrew Konwencji Wiedeńskiej jest nikczemnym aktem stawiania wspaniałych mieszkańców Państwa Palestyńskiego na równi z opłacanymi via USA i inne kraje sprzymierzone terrorystów islamskich z wykreowanego przez politykę i środki finansowe Izraela.

moje-dokumenty46Przypomnę ostatnią wizytę Benjamina Netanyahu w Polsce kiedy nie praktykowano takich zwyczajów kontroli pojazdów którymi podróżował premier Izraela w Polsce mimo iż po jego wizycie zarówno Premier jak i Prezydent byli mocno okaleczeni. https://rafzen.wordpress.com/2013/08/22/izrael-terroryzuje-polske/

Nikczemne zachowania można porównać do zapraszania gości do swego domu po czym gdy już wejdą przez wejście garażowe plądruje im się samochód. Ten incydent dyplomatyczny pokazuje okupantów Polski i metody ich działania.

Podczas wizyty Baraka Obamy z okazji narady wojennej w Warszawie zapewne też splądrują samochód Prezydenta Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu materiałów wybuchowych. Będziemy obserwować zachowania BOR-u.

Ce diaporama nécessite JavaScript.