Mieszańcy przeciwko Słowianom czyli Euro 2016

Oglądając Mistrzostwa Europy w piłce nożnej trudno nie zauważyć rywalizacji białych ludzi z mieszańcami. Taka sytuacja doprowadza światowe elity judeo-satanizmu do nienawiści rasowej względem Słowian, ostoi kultury białego człowieka i żyjących zgodnie z wolą Boga. Stąd też dążenie do ostatecznego rozwiązania kwestii bękarta wersalskiego  i planowana w związku z tym masowa zagłada Polaków-Słowian za pomocą ataku i obrony nuklearnej.

Celowo napisałem ataku i obrony ponieważ Polska nie posiada tego rodzaju broni aby brać udział w konfliktach nuklearnych to jednak wrogowie lub przyjaciele /wg. uznania/ Polski i Polaków będą Nas atakować, a inni będą Nas bronić na Naszym terytorium. Co za genialna strategia w stylu: jestem za, a nawet przeciw. W planowanym konflikcie już nie jest istotne; kto atakuje i kto się broni, istotne jest natomiast docelowe ludobójstwo Polaków Słowian za pomocą broni masowej zagłady !!!

Polska euro 2016

Mieszanie międzygatunkowe nie ma racji bytu jeżeli chce się spełniać Bożą wolę. Gdyby stwórca chciał to od samego początku stworzyłby mieszańców i niech się mnożą pies z kotem czy świnia z człowiekiem, przecież wszyscy mieszkają we wspólnym domostwie. Jednak mam poważny problem doktrynalny czy w takim świecie gdzie każdy współżyje z każdym byłoby miejsce dla pedałów i lesbijek ? Może i tak, przecież judeo-satanizm to nic innego jak odwrócenie dobra w zło, a zło w dobro. Dwóch Papieży jedynie potwierdza life doktrynę gdzie jeden jest za, a drugi przeciw. Osobiście pragnąłbym małżonków z dziećmi w zarządzaniu funduszami Watykanu ale jeżeli mają to być osobnicy tej samej płci to faktycznie ich bożkiem jest żydowski idol czyli naczelny opozycjonista Boga.. Niemcy 1 - Argentyna 0

Powracając do rywali Polaków z grupy eliminacyjnej trudno nie zauważyć prymitywizmu w ludziach mówiących po niemiecku. Już sam trener niejaki Joachim Löw podczas meczu grzebie sobie czy to w  nosie, czy to w majtkach i następnie obwąchuje ręką na oczach milionów ludzi na całym świecie, natomiast  bawarczyk z nazwy Boateng nazywa Polaków „gównianymi ludźmi”. Zupełnie jakbym słyszał Tuska głosiciela doktryny Polska to nienormalność. https://www.youtube.com/watch?v=edQXuXWdtPU

Napisałem swego czasu, iż Niemcy to kundle bazując na poważnych naukowych badaniach genetycznych. https://rafzen.wordpress.com/2011/10/07/niemieckie-kundle/

Podolski BoatengTen obraz osobników podających się za Niemców jest przedstawiany całemu światu czego najlepszym przykładem jest konferencja prasowa z dwoma reprezentantami rzekomego państwa niemieckiego Boatengiem i Podolskim. Nie ma żadnego państwa niemieckiego są kundle mówiący po niemiecku i nic więcej.

Tak więc dążenia judeo-satanistów do skundlenia planety i tym samym przeciwstawienia się woli Boga idą pełną parą. Już mnie smutno pisać o watykańskich działaniach na rzecz skundlenia planety ponieważ przez tysiąc lat historii wierzyliśmy w dobro Kościoła gdy tymczasem im bardziej wierzyliśmy tym bardziej byliśmy okradani z Naszej Ukochanej Ojczyzny. Więc całujcie sobie judeo-satanistów po rękach Panie Papież i usuwajcie Krzyże z miejsc publicznych w imię Mosaismu. My takich co całują po rękach morderców Polaków-Słowian w Polsce nie potrzebujemy ! Niech sobie zapamięta to każdy przybysz do rdzennych ziem Słowian !!!

Ciekaw jestem jakby wyglądały Igrzyska Olimpijskie gdzie do reprezentowania poszczególnych krajów desygnowano by tylko rdzennych mieszkańców jak np. Słowian, Celtów, Skandynawów czy Japończyków lub Maorysów, natomiast Izrael mógłby wystawić nawet dwie reprezentacje sefardyjską oraz aszkenazyjską aby zwiększyć szanse medalowe.

Z pewnością byłyby to Boskie Igrzyska Olimpijskie lub jak kto woli BIO czyli naturalne !

Jak na razie Polacy-Słowianie jesteśmy dla mieszańców „Scheiße men” w myśl doktryny judeo-satanistów i to mnie się podoba ponieważ My Polacy Słowianie różnimy się cywilizacyjnie oraz odróżniamy stolec od pasztetowej w przeciwieństwie do nich.

Panie Papież proszę sobie zapamiętać: Polacy Słowianie nie zamierzają nigdy całować po rękach judeo-satanistów, morderców Polaków, a Ja osobiście mam ochotę kopnąć ich w odbyt z woleja aby im sprawić ogromną radość pełnym butem.

Niemcy euro 2016