Polska – Ukraina; wojna w wojnie

Mecz z bezkarnymi mordercami Polaków to mecz o koszyk jabłek i w dodatku zgniłych. No cóż takie czasy że mordercy plują nam w twarz i dostają stypendia aby lepiej się wykształcić by móc kulturalnie pluć.

Czy Państwo również zauważyli patologię Unii Europejskiej gdzie Mistrzostwa Europy odbywają się w kraju w którym trwa wojna z rdzennymi mieszkańcami Francji i obowiązuje stan wojenny, natomiast Polacy grają z krajem w którym trwa wojna i który wypowiedział wojnę Słowianom i nikt na świecie nie protestuje przeciwko takiemu stanowi prawnemu ?

Ja protestuję !!!

Pragnę żyć w kraju moich przodków w którym obowiązywało tylko prawo do wojen obronnych nigdy napastniczych !

Tak mi dopomóż Bóg – Rod !

Przypomnę działania okupantów w Polsce;

  • wpierw żydzi dostają odszkodowania za to że, to ich ziomale z Niemiec mordowali ich w czasie II wojny światowej,
  • następnie Rzesza ukraińców w liczbie ok. 1 mln. najeżdża Polskę /dane potwierdzone przez Beatę Szydło w Strasbourgu oraz ambasadora Ukrainy w Polsce/ i o dziwo dostają przeszło 1 tysiąc złotych miesięcznie na kulturalne opluwanie Polaków w formie stypendiów,
  • dopiero po tych dewiacjach aby zmienić władzę w Polsce i kolejny raz nabrać Polaków na demokrację realizowany jest program 500 plus. Już drugi miesiąc mija, a Ja jak nie dostaję od władzy okupacyjnej nic poza więzieniem za treści zawarte w Petycji nr. 1248/2007 do Parlamentu Europejskiego na dostanie 500 złotych pozostaje mnie czekać jedynie na oficjalne pismo.
  • BANDEROWCY