Życzenia z okazji Świąt Krótkiej Nocy

Wszystkim Polakom, Rodakom, Słowianom składam serdeczne życzenia zdrowych i wesołych biesiad z okazji Świąt Krótkiej Nocy.

Prawda została wyjawiona dla Nas Polaków, Słowian, że judeo-sataniści szykują nam kolejne ludobójstwo. W tych trudnych chwilach gdy Nasza Ukochana Ojczyzna jest w dalszym ciągu krajem okupowanym po rzekomo zakończonej wojnie po której realizowano skryte ludobójstwo Naszych Ojców, Matek oraz krewnych i chowano Ich bez grobów oraz bez wydawania zwłok rodzinom pragnę pozdrowić wszystkich Polaków, Słowian w cokolwiek lub kogokolwiek wierzą.

Takiego bestialstwa cywilizacyjnego Polska jeszcze nie zaznała w swych przeszło 10 tysięcy lat istnienia. Pomimo iż przyjęliśmy judeo-satanistów do Polski z wiarą życzliwości i szacunku dla innowierców oraz wolności cywilizacyjnej okazało się, że po dokonanym ludobójstwie zrabowano Nam nie tylko Nasze dobro wspólne ale skutecznie zniewolono Naród.

Pamiętajmy : bezkarni mordercy będą mordować dalej; zatem apeluję do wszystkich Polaków, Rodaków, Słowian – Nie bądźmy głupi i nie dajmy się zabić !

Nasza cywilizacja trwająca nieprzerwanie na Naszej ziemi od 10 700 lat zwycięży !

Tak Nam dopomóż Bóg – Rod.

Rafał Gawroński

Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce

IMG_2378-001