Tajny Protokół Szczytu NATO w Warszawie

Narada wojenna zakończona teraz do roboty. Rusza propaganda o tym jak szlachetni są mordercy z NATO i chcą chronić bezbronnych Polaków przed waśniami narodowościowymi czyli już ruszyła akcja otumaniania Polaków i nawet środowisko uniwersyteckie z Lublina dostało po mordzie i gnatach na Ukrainie natomiast w Przemyślu rządzą neo-banderowcy. Zawsze jest tak gdy incydenty prowokuje Policja lub Milicja nawet przez bierność w działaniu tzn. że to jest polityka władzy i Polacy Słowianie muszą o tym wiedzieć.

No tak ale jaka to polityka władzy zapytacie Państwo ? Otóż wybieramy swoich z list partii neo-banderowców czyli KukiSS 15 oraz PiS i debatujemy nad faktami oczywistymi ludobójstwa Polaków nie wspominając ani słowem o mordercach; innymi słowy pisząc jesteśmy za, a nawet przeciw itd.

Cyrk za cudzesy trwa z zawodowymi aktorami włącznie ponieważ ławka rezerwowych jest krótka! Olszański vel Jabłonowski czy nawet etatowy zastraszyciel Podlecki i inni. W końcu każdy ma za zadanie robienie piany nacjonalistycznej w Polsce i za to dostają dotacje od podatników. Przepraszam wkradł się błąd; pieniądze od podatników nie wystarczają na utrzymanie Rzeszy judeo-satanistów w administracji więc de facto płaci węgier  z Tel Avivu niejaki Sorosz. W końcu ma swojego ministra finansów oraz ministra rozwoju i innych w swojej sakiewce więc posiada również gwarantowany zwrot zainwestowanych środków finansowych nawet z karnymi odsetkami.

Po krótkim wstępie przechodzimy do kwestii zasadniczych. Judeo-sataniści postanowili odbić Królewiec z rąk Putina za kompromitację na Krymie. Nastąpi blokada enklawy Prus Wschodnich ponieważ wiadomo że ani Putin ani  Xi Jinping zamieniać salonów na bunkry nie chcą, a takiej mutacji reżimowej judeo-sataniści z Wall Street i Tel Avivu nie przewidzieli gdy uruchamiali zbrodniarzy zwanych dla niepoznaki komunistami więc śpieszą do Polski kraju Słowian – jeszcze aby czym prędzej wywołać III wojnę światową.

Został im jeszcze rok jak deklarowali żydzi z Ukrainy gdy obalali legalnie wybranego Prezydenta aby wyprodukować małą bombkę nuklearną w celach zainicjowania konfliktu na terytorium Polski i definitywnie rozwiązać problem Polaków w Polsce. Do tego czasu propaganda i nienawiść narodowościowa muszą osiągnąć swe apogeum aby można było posłużyć się dla « dobra » Polaków Ustawą 1066.

Zatem Polacy Słowianie nie dajmy się otumaniać ponieważ tym razem już nie zapłoniemy na stosach całopalnych w Warszawie ale unijni eksperci spalą Nas Polaków w spalarniach ekologicznych zafundowanych z pieniędzy dewiatów cywilizacyjnych. Do spalania Polaków mogą być również użyte piece cementowni w końcu w jakimś celu je zakupili. Nawet Kościół dostosował swą doktrynę uniwersalności do spalania ludzkich zwłok. Pozostaje dla mnie tajemnicą dlaczego i w jakim celu pobierają relikwie od zmarłych skoro kremacja jest dopuszczalna, a w/w doktryna Kościoła (jakiego?) kłoci się z chrześcijańską praktyką grzebania ciał ludzi zmarłych, która to opiera się na prawdzie o integralnym odkupieniu nas przez Chrystusa Pana, który kiedyś wskrzesi ciała zmarłych i obdarzy je chwałą zmartwychwstania ? A może Franciszek lub duchowni dostali instrukcje za garść srebrników z « góry microsoftfuu » aby dokonać depopulacji nie tylko na ziemi ale również w Niebie albo może piekło jest już przepełnione ?

Nie rzucim ziemi skąd nasz Ród!
Nie damy pogrześć mowy.
Polski my Naród, Polski lud.

Tak Nam dopomóż Bóg – Rod !!!

I dlatego chcę być pogrzebany bez kremacji w Polsce.

Aby sprawy były jasne dla Polaków to wielopokoleniowo jesteśmy wrogami władzy morderców Polaków; tej władzy z Układu Warszawskiego (mój Ojciec Zenon Gawroński) oraz obecnej władzy z NATO (Rafał Gawroński).

Wczoraj byliśmy bandytami, dzisiaj również jesteśmy bandytami, a czy moje dzieci będą bandytami jutro to zależy od Polaków Słowian ! Wybieranie mniejszego zła jest złem !

NATO Warszawa