PiS prowokuje Polaków na obchodach upamiętniających Krwawą Niedzielę

PIC_0389

11 lipca 2016 PiS oddelegował żyda Dziedziczaka Wiceministra Spraw Zagranicznych aby złożyć kwiaty pod tablicą upamiętniającą ludobójstwo Polaków w Małopolsce Wschodniej oraz na Wołyniu. PIC_0385Silna obstawa agentów Mossadu w dużej liczbie była niejako kolejnym ciosem siekierą w Polaków.  Dziedziczak jest przewodniczącym żydów z Polski i Izraela w Sejmie. Jak wiemy to w większości żydzi z Rosji aktywnie inspirowali mordowanie Polaków na wschodzie oraz po wojnie. Niejaki Bonkowski natomiast obrażał kobiety z Warszawy oraz bezczelnie tłumaczył zamieszanie z Uchwałą o Ludobójstwie Polaków na Wschodzie. Bonkowski zarzucił Pani Ewie Latoszek Przewodniczącej Stowarzyszenia Mieszkańców Warszawy « Warszawiak » skupiającej Polaków pokrzywdzonych dekretem Bieruta, iż widzi Ją na uroczystościach patriotycznych pierwszy raz co jest wierutnym kłamstwem. Istnieje uzasadnione podejrzenie graniczące z pewnością że gdy Pani Ewa Latoszek publicznie manifestowała w sprawach pokrzywdzonych Polaków to Bonkowski zajmował się budowaniem struktur obszarniczych.

Dla młodych Polaków można tylko dodać, iż tacy jak bonkowski i wielu innych skorzystali na okradaniu przez władzę takich rodzin jak rodzina Latoszków zamieszkująca od przeszło 6-u stuleci Służew. To na części ukradzionych ich gruntach rolnych pobudowano mieszkania Spółdzielni Mieszkaniowej Służew nad Dolinką w Warszawie, a Ojciec dostał  zawału serca na polu w wyniku czego zmarł gdy władza wysłała buldożery i nie mógł zebrać zasianych plonów. Tak też postępuje obecna władza w Izraelu z Palestyńczykami.

Zatem Bonkowski pamiętaj – kradzione nie tuczy natomiast partyjna kolaboracja z banderowcami odbiera ci prawo do zabierania głosu w tej sprawie.