14 Lipca to Święto Narodowych Judeo-Satanistów Francji


Jak sam tytuł wskazuje z dzieci szatana rodzą się judeo-sataniści na takiej samej zasadzie jak z barbarzyństwa rodzi się barbarzyństwo i dlatego mamy stan wojenny w kraju Unii Europejskiej trwający od zeszłego roku ale święto musi być. Nikt nie protestuje ponieważ judeo-sataniści obiecali powrót do „normalności” z końcem tego miesiąca. Rewolucja judeo-satanistów we Francji poczytywała sobie za cel stworzenie « nowego społeczeństwa » oraz « nowego człowieka » – każdego, kto nie mieścił się w tych doktrynach, przykrawała do ich wielkości gilotyna. Problem w tym że nic im z tego nie wyszło i aby chronić swoje interesy oraz odwrócić od siebie uwagę sprowadzili na terytorium Francji dużą populację emigrantów z Afryki Płn.

Talmudyczne oblicze rewolucji francuskiej objawiło się na dwa sposoby: w aspekcie destruktywnym czyli polityce wymierzonej w Kościół katolicki i duchowieństwo, a także niszczeniu symboli chrześcijaństwa w sferze publicznej, w tym kościołów oraz w aspekcie twórczym, o wiele groźniejszym – jak zauważył Józef de Maistre – od tego pierwszego czyli tym, co na gruzach chrześcijańskiej Francji judeo-sataniści chcieli zbudować. Oba aspekty łączyło przeświadczenie zaczer­pnięte z dziedzictwa Woltera, iż należy wymazać tę niegodziwość, czyli – wedle « patriarchy oświecenia » – chrześcijaństwo.

Elementem prawdy to eksterminacja Wandei, która była akcją zaplanowaną i systematycznie realizowaną na takiej samej zasadzie jak ludobójstwo Polaków w Małopolsce Wschodniej i Wołyniu. Celem było unicestwienie całej populacji, a więc ludobójstwo. Dokonywały tego od 21 stycznia 1794 roku tzw. piekielne kolumny generała Turreau czyli wojska Republiki podzielone na 20 kolumn, które koncentrycznym ruchem poruszały się w głąb Wandei niszcząc wszystko, dosłownie po drodze. Rozkaz gen. Turreau nie zostawiał żadnych wątpliwości: "Obnoście wszystkich na ostrzach bagnetów. Wsie, zagrody, lasy, zagajniki, w ogóle wszystko, co może spłonąć, będzie wydane płomieniom". 6 lutego 1794 roku ten rozkaz został wsparty autorytetem rewolucyjnego parlamentu, Konwentu, który polecił generałowi: "Eksterminować bandytów co do jednego - oto twoje zadanie". Polaków zabijano w podobny sposób.

14 Juillet 2016 FranceWe Francji żyd zmienia żyda i żydem pogania, a dla igrzysk sprowadzili dzikusów z pałami. Cyrk trwa przecież i tak płacą za to zwykli Francuzi na takiej samej zasadzie jak w Polsce gdzie również żyd żyda pogania na Urzędzie nie tylko Prezydenckim.. To święto jest ustanowione dla upamiętnienia obcinania głów. Gilotyna to takie same narzędzie jak nóż do obcinania głów. Dlaczego ucięto głowę Królowi Francji Ludwikowi XIV i jego małżonce Marii Antoninie ? Odpowiedź jest stosunkowo prosta a znajdziecie ją Państwo tutaj: https://rafzen.wordpress.com/2013/07/19/cara-rosji-zamordowali-w-celach-rytualnych/

Kwestia wandejska wraca jak bumerang do debaty społecznej i politycznej. Kiedy w 1993 r. na obchody 200. rocznicy masakry w Wandei zaproszono Aleksandra Sołżenicyna, judeo-sataniści skoczyli Francuzom do gardła. Były rosyjski więzień gułagu oraz ten który ujawnił żydowską rewolucję w Rosji wygłosił w Wandei jednoznaczne przemówienie o talmudycznych inicjatorach rzezi. Określił w nim terror z 1793 r. i wandejską wojnę jako „preludium zbrodni przeciw ludzkości w XX wieku” i zrównał ze zbrodniami judeo-satanistów dla niepoznaki nazwanych komunizmem i nazizmem. Kiedy Sołżenicyn zmarł, Jean Luc Melenchon, jeden z senatorów, napisał na blogu, że „zmarł ten nieudolny uzdrowiciel naszego narodu, pyszałkowaty pogromca komunizmu, homofob, który usiłował wmówić światu, że Francja eksterminowała ludzi”. Charakterystyczną cechą ludobójstw judeo-satanistycznych jest to że zarówno w przypadku obchodom rocznicy w Wandei czy zbrodni ludobójstwa w Katyniu, Małopolsce Wschodniej i Wołyniu nigdy nie nadano rangi państwowej.

Czy kanibale na czele defilady to znak iż judeo-sataniści jak na prawdziwych i legalnych kanibali przystało szykują się na krwawą jatkę w ramach Wspólnej Polityki Wojennej ? Zapewne mają też i swoje powody do dumy w końcu z picia ludzkiej krwi i to z kutasa zrobili symbol do tego stopnia że sam Papież całuje ich po rękach więc dlaczego nie pokusić się aby cała ludzkość całowała ich po rękach przed wejściem na stos ofiarny. W pewnych kręgach kulturowych kanibalizm był i jest społecznie akceptowany.https://rafzen.wordpress.com/2012/06/30/obrzezanie-to-kanibalizm/

Uprawia się go w ramach obrzędów magicznych i religijnych. Kanibalizm podzielić można na endo- i egzokanibalizm. Czym się różnią? Otóż endokanibalizm polega na spożywaniu zmarłych krewnych i przyjaciół natomiast egzokanibalizm to spożywanie ludzi lub ich części w ramach manifestacji siły oraz zabrania jego sił witalnych. Wiąże się to z wiarą w przechodzenie właściwości zjadanej osoby np. męstwa na osobę zjadającą. To dlatego w Katyniu i innych miejscach pozyskiwano przeszło 1.5 litra krwi z każdego zabitego Polaka strzałem w głowę która lądowała w zwykłym wiadrze. Dodatkowo aby nie tracić cennego judeo-satanistycznego surowca kanibali skonstruowano specjalny szczelny pojazd do przewożenia zwłok.

Po tych wyczynach tak się rozzuchwalili judeo-sataniści w  Polsce że zadeklarowali obcinanie rąk każdemu Polakowi i wszystkim gdyby Polacy odważyli się sięgnąć po władzę. Problem w tym że Polacy są inteligentniejsi od judeo-satanistów i rąk im nie zdążą odrąbać. Zatem Watykanowcy i Izraelici wyjeżdżajcie z Polski; My Polacy, Słowianie was już tutaj nie chcemy, a prawdę znamy. Ucinajcie sobie kutasy /dla niepoznaki czynność nazywana obrzezaniem/ w innym kraju i pijcie krew z nich w ramach wspólnot ekumenicznych ale nie w Polsce. Nasz Bóg Rod tego nie czynił więc i my nie będziemy wspierać obcinania genitaliów oraz picia krwi w ramach Mosaismu.

Tak Nam dopomóż Bóg Rod.